Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Бабуся і Петрик, Сухомлинський Василь 📚 - Українською

Читати книгу - "Бабуся і Петрик, Сухомлинський Василь"

17
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Бабуся і Петрик" автора Сухомлинський Василь. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Бабуся і Петрик, Сухомлинський Василь» була написана автором - Сухомлинський Василь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Бабуся і Петрик, Сухомлинський Василь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Теплого весняного дня бабуся Марія повела свого онука до лісу.

Петрик був хлопчик ледаченький. Бабуся дала йому нести вузлик з їжею та водою. А Петрикові вузлик здався дуже важким.

Бабуся взяла його й понесла сама, а Петрикові дала тільки пляшку з водою.

Ось прийшли до лісу, сіли відпочити. Аж бачать, до куща прилетіла маленька пташка. У дзьобику вона принесла волосинку.

Петрик тихенько підвівся й заглядає в кущ. А там — велике волосяне гніздо.

Пташка справно кудись літала, швидко поверталася до гнізда. І щоразу приносила по волосинці.

Петрик дивувався, аж дух йому перехоплювало.

— Бабусю,— пошепки питає він,— невже ото вона по волосинці наносила, що збудувала таке велике гніздо?

— Атож, по волосинці,— каже бабуся. — Така працьовита пташка. Петрик задумався.

А згодом мовить:

— Бабусю, я ваше пальто з лісу нестиму...

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Бабуся і Петрик, Сухомлинський Василь», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Бабуся і Петрик, Сухомлинський Василь» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Бабуся і Петрик, Сухомлинський Василь"