Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Над ріллею заспраглою, Степовичка Леся 📚 - Українською

Читати книгу - "Над ріллею заспраглою, Степовичка Леся"

12
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Над ріллею заспраглою" автора Степовичка Леся. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Над ріллею заспраглою, Степовичка Леся» була написана автором - Степовичка Леся, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Над ріллею заспраглою, Степовичка Леся" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
До 90-ліття Степана Бандери

Над ріллею заспраглою,
неораною, чорною —
орати її ще й орати! —
здіймається сонце червоне.
Ora, ore o Ra! —
молитися сонцю щоденно…
Ім'я Твоє
червоно-чорним тюльпаном
навісні розквітає в степу.
Ім'я Твоє
вітер колише в лісах,
ніби прапор —
Bandiera!
Здобудеш
українську державу,
або загинеш
в борні за неї! —
кликав Ти.
Є держава вже, брате,
І немає її…
Віл остовпілий
римигає жуйку злиденну,
остюками давиться гірко,
сили підвестися нема —
віковічна летаргія триває…
Трапезують
шаблезубі
вовкодухи-вампіри,
опівночі шниряють степом —
цмулять цівочками тонкими
задрімалу волову кров…
Воля або смерть!
Ти сказав
І вкотре народився, Степане.
Яблучко червоне
на чорній тарелі землі…

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Над ріллею заспраглою, Степовичка Леся», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Над ріллею заспраглою, Степовичка Леся"