Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Магнат, Сосюра Володимир 📚 - Українською

Читати книгу - "Магнат, Сосюра Володимир"

12
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Магнат" автора Сосюра Володимир. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Магнат, Сосюра Володимир» була написана автором - Сосюра Володимир, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Магнат, Сосюра Володимир" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Магнат Осел огородив Дніпро:
"Стороннім хід сюди забороняю.
Тут тільки рибу я ловить бажаю".
Але ж Дніпро — народнеє добро!
Яке ж Осел на нього право має?
Всі звірі — в гнів, в обурення страшне,
І про Осла таке з них кожен мовить...
Але Осел спокійно рибку ловить.
"Тут вартовий охороня мене", —
Так каже він... 1 з гаю, що за гаєм,
Що зветься в звірів їх братерським краєм,
Осла вартує дальній звір з нагаєм.
Своїм магнат давно не довіряє.
Гука Осел: "Ми підем в щастя світ!
Ми рівні всі! Я теж сам із робочих!"
Кому, Осел, замилюєш ти очі,
Як між тобою і народом — пліт.

17.07.1960

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Магнат, Сосюра Володимир», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Магнат, Сосюра Володимир"