Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Намивається час, Сокульський Іван 📚 - Українською

Читати книгу - "Намивається час, Сокульський Іван"

17
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Намивається час" автора Сокульський Іван. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Намивається час, Сокульський Іван» була написана автором - Сокульський Іван, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Намивається час, Сокульський Іван" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Намивається час,
прибуває блакиті і тиші.
З позаобрійних днів
тече-протікає світ…
Називається: Степ.
Озивається долі узвишшя —
простір і далеч
зупинених Богом літ.
Піднімається птах… —
Сонця довкола!
Все вища і вища
літа гора.
Називається: Січ.
Чути пращурів голос,
чути поклик глибокий
Славути-Дніпра.
Всеєднаюча даль
прибуває, мов повінь.
Мов на скелях вода,
розбиваються дні.
Воля і вічність —
у кожному слові!..
Хвилини були —
впали скалки дрібні.
Тільки й часу, що тут
залишається з нами, —
утікає — як води
в пісок!
Зостається печаль,
перемита мов камінь.
Залишається — крок.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Намивається час, Сокульський Іван», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Намивається час, Сокульський Іван» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Намивається час, Сокульський Іван"