Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Гора, Сокульський Іван 📚 - Українською

Читати книгу - "Гора, Сокульський Іван"

19
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Гора" автора Сокульський Іван. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Гора, Сокульський Іван» була написана автором - Сокульський Іван, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Гора, Сокульський Іван" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Дніпро — мов розкритий
"Кобзар",
і піднятим прапором —
небо.
Дозріває блакить,
виростає гроза —
невблаганно,
нестримно,
вишнево!
Тиша гучна —
понад прірву століть.
Шлях далекий Дніпра —
ніби доля незгасла…
На сторожі Вкраїни
стоїть
Незбориме
чоло Тараса!
Бездоріж. Безкаміння…
Ночами простували
на гору прочани.
Їм світало в очах.
Підіймалися — вглиб —
серед віть-чорноліть
відшукати дорогу…
Підвівся пророк,
щоб з'єднать береги
і волю піднять,
як Голгофу.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Гора, Сокульський Іван», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Гора, Сокульський Іван"