Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Без України ми раби останні, Сокульський Іван 📚 - Українською

Читати книгу - "Без України ми раби останні, Сокульський Іван"

16
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Без України ми раби останні" автора Сокульський Іван. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Без України ми раби останні, Сокульський Іван» була написана автором - Сокульський Іван, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Без України ми раби останні, Сокульський Іван" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Без України ми —
раби останні.
Без тверді камінь,
без русла ріка.
Немає нас!
І тільки дзвін
кайданів…
І тільки плач —
безмовний —
у віках.
Без України ми
не знаєм, хто ми.
Блукаємо —
мов більма
на очах,
Мов жебраки,
безвольні та
бездомні,
Вмираємо, не станувши
на шлях.
Без України —
хмари ми
даремні.
Несем свій прах
на світовий
смітник…
Кому вони,
пісні мої
тюремні?
Що скаже
рабський
мій язик?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Без України ми раби останні, Сокульський Іван», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Без України ми раби останні, Сокульський Іван» жанру - 💙 Класика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Без України ми раби останні, Сокульський Іван"