Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Перо та чорнильниця, Ганс Андерсен 📚 - Українською

Читати книгу - "Перо та чорнильниця, Ганс Андерсен"

32
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Перо та чорнильниця" автора Ганс Андерсен. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Перо та чорнильниця, Ганс Андерсен» була написана автором - Ганс Андерсен, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Перо та чорнильниця, Ганс Андерсен" в соціальних мережах: 

Книга "Перо та чорнильниця" - це збірка казок відомого датського письменника Ганса Андерсена, який є одним з найвідоміших казкарів у світі. У цій збірці зібрані такі відомі твори, як "Перо та чорнильниця", "Попелюшка", "Король невидимка" та інші.

У книзі ви знайдете казки, які насичені магією та фантазією, які розповідають про кохання, дружбу, вірність та багато іншого. Кожна історія - це окремий світ, який відкривається перед вами, де головні герої проходять через випробування, зустрічаються з небезпекою та випромінюють світло надії.

"Перо та чорнильниця" - це книга, яка зможе привернути увагу як дітей, так і дорослих. Завдяки своїй магії та глибокому змісту казок, вона відкриває перед нами світ безмежної фантазії та дива. Кожна історія - це незабутня пригода, яка залишиться з вами надовго.

Якщо ви шукаєте книгу, яка зможе розширити ваші горизонти та зробити ваше життя більш насиченим та захоплюючим, то "Перо та чорнильниця" - саме те, що вам потрібно. Насолоджуйтеся кожною сторінкою цієї неповторної книги та дайте своїй фантазії вільні крила.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Дуже давно, коли країнами керували королі й імператори, люди писали не авторучкою, як нині це робиш ти, а пташиним пером. А відбувалося це так.

У спеціальну баночку наливали чорнило, в яке змочували кінчик пір’їни, й обережно виводили літери на цупкому папері.

Одного вечора чорнильниця, що стояла на столі, почала хизуватися:

– Які чудові тексти виникають завдяки мені! Не припиняю дивуватися, скільки всього знаю! Щоразу, коли господар укотре змочує перо, й гадки не маю, що з’явиться на папері: прекрасні вірші, фантастичні оповідання, ліричні пісні чи, можливо, неповторні описи природи. Повірте, друзі, справді не розумію, звідки в мене такий талант.

– Годі вигадувати! – глузливо всміхнувся сусід. – Невже, шановна, не знаєте, що Ви – лише баночка з рідиною, потрібна для того, аби змочувати мене – перо, бо щодня натхненно працюю: складаю вірші та пишу історії. Якщо не вірите, спитайте в людини. – Не можу погодитися. Скільки Ви служите? Ще й тиждень не минув, а вже потріпані! – зауважила співбесідниця. – Ви – мій помічник.

Перо не стерпіло такої образи й обурено вигукнуло:

– Нерозумна чорнильна діжка!

Суперечку перервав поет, який повернувся з концерту майстерного скрипаля. Чоловік був зачарований прекрасною грою. В інструменті, здавалося, було невичерпне джерело звуків: то ніби весело дзюркотить струмочок, то грайливо щебечуть пташки, то реве буря в сосновому бору. Поетові ввижалося, що мелодія лине з його власного серця.

Завдання музиканта було непростим, одначе неперевершена майстерність глядачам здавалася забавкою: смичок начебто сам пурхав по струнах, а скрипка ніби самостійно виспівувала чарівну мелодію. Слухаючи її, присутні забули про митця, який укладав у гру серце й душу.

Під враженням поет сів до столу й написав ось що:

«Було б нерозумно й несправедливо, якби смичок і скрипка пишалися своєю майстерністю. Проте як часто це робимо ми, люди – письменники, вчені, художники, винахідники… Адже насправді лише інструменти в руках власного таланту, який подарував Бог. Йому одному честь і хвала! Нам же пишатися нічим!»

– То як? – зухвало озвалося перо, коли поет вийшов із кімнати. – Чули, як господар прочитав уголос те, що я написало?

– Тобто ті рядки, що з’явилися завдяки мені? – виправила чорнильниця. – Не засмучуйтеся. Бути моїм помічником – велика честь.

– Чорнильна душа! – процідило розлючене перо.

– Гусак-простак! – дражнилася сусідка.

Жоден із них так нічого й не зрозумів. Лише поет ніяк не міг заснути: все міркував про скрипаля та його неперевершену майстерність… Йому одному честь і хвала!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Перо та чорнильниця, Ганс Андерсен», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Перо та чорнильниця, Ганс Андерсен"