Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Пригоди Сонечка, Єлизавета Вибла 📚 - Українською

Читати книгу - "Пригоди Сонечка, Єлизавета Вибла"

138
0
30.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Пригоди Сонечка" автора Єлизавета Вибла. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Пригоди Сонечка, Єлизавета Вибла» була написана автором - Єлизавета Вибла, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Пригоди Сонечка, Єлизавета Вибла" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Це було дуже давно, ще, мабуть, тоді, коли звірі говорити вміли. Жило собі Сонечко. А як звали його, ніхто й не знав. Тому стали називати його просто Сонечком. Жило воно у дикому лісі – Дикунія.

У нього не було друзів. І він через це дуже сумував. Якось, полетівши він до струмка, він побачив Метелика, який прилетів напитися чистої водички. Підлетів наш Сонечко до нього ближче й каже:

– Привіт! Я – Сонечко, давай дружити!

Метелик погодився.

І ось, летять вони разом, бачать – Комар та Павук у шашки грають.

Метелик побоявся підлітати, а Сонечко полетів. Попитав він їх. А ті також були згодні подружитися з ним.

Пройшло декілька років – коло друзів Сонечка ставало все ширшим та ширшим. І ось, одного дня з'явився Черв'як – Володар Зла у тих краях. Йому не сподобалося веселість, яка панувала навкруги, і він надіслав туди свою дружину – Гусінь. Вона була ніби-то й «доброю», але дуже вже бридкою та неохайною.

Усім вона говорила що їй потрібні справжні друзі. Всі їй, звичайно, вірили. Та от, одного дня, чи краще сказати ночі, вона повісила до всіх записку: "Я з тобою не дружу! Наша зустріч була помилкою!"

І от, нарешті, Черв'як та Гусінь дочекалися сварки вірних друзів. Проте, не дивлячись ні на що, тільки Сонечко й Метелик, як завжди, були разом.

А, коли учасники сварки побачили їх разом, то сильно скаженіли від люті. Вся справа була в тому, що цей аркушик здуло вітром і вони не встигли прочитати його. Наступили друзі Сонечка на Черв'яка та Гусінь і перемогли їх!

Тому в лісі Дикунія зараз мир й спокій.

А, от як до них прийшов дикун Щур, то це зовсім вже інша історія.

Єлизавета Вибла, 10 років, м. Дніпропетровськ

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пригоди Сонечка, Єлизавета Вибла», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пригоди Сонечка, Єлизавета Вибла"