Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Лялькова історія, Сав’як Ольга 📚 - Українською

Читати книгу - "Лялькова історія, Сав’як Ольга"

27
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Лялькова історія" автора Сав’як Ольга. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Лялькова історія, Сав’як Ольга» була написана автором - Сав’як Ольга, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Лялькова історія, Сав’як Ольга" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жила була одна дівчинка в селі Ковалівка. Звали дівчину Аля. Вона була простішою за всіх сільських дітей. Такою простою вона була тому, що у неї була бідна сім’я – мама цілими днями на городі поралася, а тато в кузні працював. Як і в усіх дітей, у дівчинки був талант, але талант непростий. Аля вміла зі шматочка деревини витесати надзвичайну дерев’яну ляльку. Ляльки у неї виходили просто чудові. Дівчинка могла б на цьому заробити чималі гроші, але в цьому селі майже кожна дитина вміла виготовляти якісь красиві дерев’яні іграшки.

Одного разу до Аліних сусідів приїхала пані по жито. Пані купила жита і тільки-но хотіла сісти в свою карету, аж раптом підвела погляд на Алін будиночок. Там на підвіконні вона побачила прекрасні ляльки, які виготовила дівчинка. Пані вельми здивувалася і запитала:

– А хто господар цього будинку?

– Ми господарі, – промовила мама Алі.

Пані підійшла до них та сказала:

– А хто зробив ці ляльки чи, може, ви їх купили?

– Це я їх зробила, – тихо мовила дівчинка.

– А як тебе звати? – спитала пані.

– Аля, – відповіла дівчинка.

– Алечко, чи не хотіла б ти майструвати ляльки у великому місті?

– Мені треба порадитись з батьками,– сказала Аля.

Ввечері вся сім’я порадилась та вирішила – Аля їде у велике місто.

Назавтра по Алю приїхала пані, дівчинка сіла з нею у карету і вирушила в місто. Їдуть вона, аж раптом на дорозі Аля побачила маленьке зайченя. Воно було таким милим та трохи сумним, що дівчинці стало шкода його. Аля попросила зупинити карету, підбігла до зайчика та взяла його з собою в дорогу. Їдуть вони далі, аж побачила Аля вдалині замок, біля якого карета й зупинилася.

– Ось ми й приїхали, – мовила пані.

Аля вийшла із своїм другом зайчиком та попрямувала до замку. Зайшовши в замок, дівчинка побачила короля на троні. Король сказав:

– Добридень, це ти та дівчинка, що робить дерев’яні ляльки?

– Так, я, – сказала Аля.

Протягом двох місяців дівчинка робила гарні ляльки та продавала їх людям. Та одного вечора Аля зрозуміла, що дуже сумує за домом та рідними. Вона підійшла до короля попросила його відпустити додому. Король зрозумів її та відпустив. Від тоді до Алі приїздять пани по ляльки.

Так Аля зрозуміла, що ніякі гроші не будуть милішими за рідний дім.

Сав'як Ольга, 10 років, м. Івано-Франківськ

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Лялькова історія, Сав’як Ольга», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Лялькова історія, Сав’як Ольга"