Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Хто найголовніший?, Бондаренко Павло 📚 - Українською

Читати книгу - "Хто найголовніший?, Бондаренко Павло"

35
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Хто найголовніший?" автора Бондаренко Павло. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Хто найголовніший?, Бондаренко Павло» була написана автором - Бондаренко Павло, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Хто найголовніший?, Бондаренко Павло" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Коли батько ввечері зачиняє двері гаража,всі інструменти оживають і починають сперечатися.

– Я тут головніший,– вихвалявся Паяльничок,– бо я виконував сьогодні найважливішу роботу – запаював проводи.

– Ні,– заперечив Ключик,– я закрутив безліч великих гайок тому я головніший.

– Ви нічого не тямите,– поважно втрутилася в розмову Електродрель,– я просвердлила стільки отворів, що й досі голова крутиться. Тому я – головніша.

Тут знявся такий галас! Сперечались Молотки з Пилками, Викрутки з Ножами, Домкрат з Точилом. Кожен вважав себе найголовнішим.

– Ви всі великі хвастуни,– закінчив розмову Світильник,– головніша від усіх нас - Людина. Ми лише знаряддя праці в її руках.

Бондаренко Павло, 8 років, с. Піща Шацького р-ну Волинської обл.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Хто найголовніший?, Бондаренко Павло», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Хто найголовніший?, Бондаренко Павло"