Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Голка в сіні, Рахіль Баумволь 📚 - Українською

Читати книгу - "Голка в сіні, Рахіль Баумволь"

78
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Голка в сіні" автора Рахіль Баумволь. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Голка в сіні, Рахіль Баумволь» була написана автором - Рахіль Баумволь, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Голка в сіні, Рахіль Баумволь" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Голка шила, шила – втомилася та й пішла спати на сінник.

День проходить, другий – а вона все не йде. Тоді наперсток сказав нитці:

– Ти тягнулася за нею, от тепер йди, клич її.

Пішла нитка на сінник, а голки знайти не може. Повернулася й каже наперстку:

– Не знайшла я голки. Ти її підганяв, от і шукай її.

Прийшов наперсток на сінник, шукав-шукав, мало сам у сіно не закотився. Повернувся й каже подушечці-гольниці:

– Не знайшов я голки. У тобі вона стирчала, от і шукай її.

Прискакала гольниця на сінник, а голки знайти не може. Повернулася і каже недошитій сорочці:

– Не знайшла я голки. На тебе вона працювала, от і шукай її.

Прийшла сорочка на сінник, піднялася на самісінький верх, а сіно таке м'яке, запашне! Розляглася сорочка – забула, для чого прийшла. Рукава розкинула, комір розкрила – добре їй!

Раптом відчуває, як щось у недошитому боці коле. Схопилася сорочка й побігла світ за очі. А у неї в боці голка стирчить. Побачила нитка з вікна голку і потягнулася за нею. А за ниткою покотився наперсток. А за наперстком пострибала подушечка-гольниця.

Лише ножиці збоку дивляться на все це й сміються.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Голка в сіні, Рахіль Баумволь», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Голка в сіні, Рахіль Баумволь"