Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Заєць-симулянт, Сергій Міхалков 📚 - Українською

Читати книгу - "Заєць-симулянт, Сергій Міхалков"

82
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Заєць-симулянт" автора Сергій Міхалков. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Заєць-симулянт, Сергій Міхалков» була написана автором - Сергій Міхалков, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Заєць-симулянт, Сергій Міхалков" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Наступив якось Ведмідь Зайцю на ногу.

– Ой, ой! – закричав Заєць. – Рятуйте! Помираю!

Злякався добрий Ведмідь. Шкода йому стало Зайця.

– Пробач, будь ласка! Я ж не навмисне! Я випадково тобі на ногу наступив.

– Що мені від твоїх вибачень!.. – застогнав Заєць. – Залишився я тепер без ноги! Як я тепер стрибатиму?

Узяв Ведмідь Зайця і відніс до себе в барліг. Поклав на своє ліжко. Став Зайцю лапку перев'язувати.

– Ой, ой! – ще дужче заволав Заєць, хоча йому насправді було зовсім не так боляче. – Ой, ой! Я зараз помру!..

Став Ведмідь Зайця лікувати, поїти й годувати. Вранці прокинеться, насамперед цікавиться:

– Ну, як лапка, Зайчику? Заживає?

– Болить! Ще й як! – відповідає Заєць. – Вчора начебто краще стало, а сьогодні так ломить, що й зовсім встати не можу.

А коли ведмідь йшов до лісу, Заєць зривав пов'язку з ноги, скакав по барлогу та виспівував на все горло про те, як він обдурив Ведмедя.

Зовсім зледащів Заєць, нічого не роблячи. Став вередувати, на Ведмедя гиркати:

– Чому ти мене тільки морквою годуєш? Вчора морква, сьогодні знову морква! Скалічив, а тепер голодом мордуєш? Хочу солодких груш з медом!

Пішов Ведмідь мед і груші шукати. По дорозі зустрів Лисицю.

– Куди ти, Ведмедику, йдеш такий стурбований?

– Мед і груші шукати! – відповів Ведмідь і розповів усе Лисиці.

– Не по те йдеш! – каже Лисиця. – Тобі по лікаря йти треба!

– А де його знайдеш? – запитав Ведмідь.

– А навіщо шукати? – відповіла лисиця. – Хіба ти не знаєш, що я другий місяць при лікарні працюю? Приводь мене до зайця, я його швидко на ноги поставлю.

Привів Ведмідь Лисицю до свого барлогу. Побачив Заєць Лисицю – затремтів. А Лисиця подивилася на Зайця й каже:

– Погані його справи, Ведмедику! Бачиш, як його трусить? Заберу-но я його до себе в лікарню. У мене Вовк по хворобах ніг великий фахівець. Ми з ним разом Зайця лікувати будемо.

Заєць як схопиться, та як дремене з барлогу, тільки його й бачили.

– От він і здоровий! – сказала Лисиця.

– Вік живи – вік учись! – відповів добрий Ведмідь і завалився на ліжко, тому що весь час, поки у нього жив Заєць, сам він спав на підлозі.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Заєць-симулянт, Сергій Міхалков», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Заєць-симулянт, Сергій Міхалков"