Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Мурашка і цукор, Дональд Біссет 📚 - Українською

Читати книгу - "Мурашка і цукор, Дональд Біссет"

31
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Мурашка і цукор" автора Дональд Біссет. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Мурашка і цукор, Дональд Біссет» була написана автором - Дональд Біссет, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Мурашка і цукор, Дональд Біссет" в соціальних мережах: 

🐜🍬 Книга "Мурашка і цукор" 📚🌈

Вітаю! Я - Дональд Біссет, автор книги "Мурашка і цукор". Запрошую вас у світ незвичайних пригод, де маленька мурашка відправляється у захоплюючу подорож у пошуках солодкого цукру.

У цій казці ви зустрінете Мурашку, яка живе у маленькому мурашиному містечку. Вона мріє про цукор і вирішує відправитися у велику подорож, де зустріне незвичайних персонажів та перетнеться з різними перешкодами. Ця книга розповість про її сміливість, впевненість та дружбу, які допомагають їй пройти всі випробування.

"Мурашка і цукор" - це книга, яка надихне дітей бути відважними, вірити у себе та не здаватися, навіть якщо шлях до мрії здається складним. Вона покаже, що відповіді та найцінніші скарби можуть бути приховані у найнесподіваніших місцях.

Запрошую вас на readukrainianbooks.com, де ви зможете зануритися у світ "Мурашки і цукру" та відчути незабутню магію цієї історії. Ця книга здатна розширити уяву, привнести радість та вчити важливим життєвим урокам через захоплюючі пригоди маленької мурашки.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

У тітоньки Люсі був дім і садок. Тітонька Люсі жила в хаті, а в садку жили мурахи.

Якось мурашка Томас сказав:

– Піду-но пошукаю чогось смачненького!

Він підповз під дверима будинку і потрапив до кухні, де стояв буфет. Потім по дверцятах буфета дістався до замкової шпарини і – шусть! – усередину.

У буфеті він роззирнувся, побачив величезну банку з цукровим піском і вигукнув:

– Якраз те, що я люблю!

І, недовго думаючи, почав наминати цукор, який був солодким, як і годиться справжньому цукру. Томас їв та їв і ставав усе гладкішим і гладкішим. Нарешті, він вже просто не міг більше їсти.

Тоді він вирішив, що час вирушати додому, і спробував пролізти назад крізь замкову шпарину. Але він став таким гладким, що не зміг пролізти.

Бідолаха Томас сів і заплакав. Він знав, що мама буде чекати на нього і хвилюватися. Він ще раз спробував пролізти крізь замкову шпарину, але знову нічого не вийшло – він став занадто гладким.

Щоб схуднути, довелося зайнятися гімнастикою. Він робив нахили і присідання, вдихи і видихи – раз-два, раз-два! – бігав по буфету... і ось, нарешті, знову став таким, як раніше.

Він уже зібрався в дорогу, як раптом відчув, що зовсім знесилів від голоду.

"Непогано б підкріпитися на доріжку", – подумав він і з'їв трошки цукру.

Цукор був смачний, і він їв ще і ще – напевно, хотів набратися сил, щоб швидше добігти до дому. Але коли він поліз у замкову шпарину, нічого у нього знову не вийшло, він знову занадто погладшав.

І йому довелося знову зайнятися гімнастикою: раз-два, раз-два, раз-два!

Тепер вже Томас пам'ятав: голодний чи не голодний, але, якщо хочеш потрапити додому, цукру краще не торкатися! Він вдало проліз крізь замкову шпарину, спустився по дверцятах буфета на підлогу, підповз під кухонні двері та опинився в садку.

Повернувшись додому, він розповів мамі про свої пригоди з цукром.

Тоді вона скликала всіх мурах і сказала:

– Нам треба поговорити з тітонькою Люсі!

І мурахи рушили садом до будинку, підповзли під двері, потім з кухні потрапили до коридору, звідти до вітальні тітоньки Люсі, по килиму до стільця, на якому вона сиділа, потім вгору по ніжці стільця до неї на коліна.

Тітонька Люсі дуже зраділа мурашкам. Вони в один голос розповіли їй, як Томас проліз крізь замкову шпарину буфета ДО ЦУКРУ і не зміг пролізти назад ПІСЛЯ ЦУКРУ.

І тітонька Люсі пообіцяла, що відтепер залишатиме цукор у блюдечку на підлозі – спеціально для мурашок. І всі мурашки по черзі подякували тітоньці Люсі, лоскотно поцілували її на прощання і повернулися додому.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Мурашка і цукор, Дональд Біссет», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Мурашка і цукор, Дональд Біссет"