Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Пелікан у гостях, Сергій Міхалков 📚 - Українською

Читати книгу - "Пелікан у гостях, Сергій Міхалков"

63
0
22.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Пелікан у гостях" автора Сергій Міхалков. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Пелікан у гостях, Сергій Міхалков» була написана автором - Сергій Міхалков, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Пелікан у гостях, Сергій Міхалков" в соціальних мережах: 

🦩🏠 Привіт! Я - Сергій Міхалков, автор книги "Пелікан у гостях". Запрошую вас у захоплюючу пригоду з пеліканом на головній ролі!

🦩🏠 "Пелікан у гостях" - це історія про незвичайного птаха по імені Пелікан, який вирішує зробити незабутній подарунок своїм новим друзям. Він вирушає у захопливу подорож, знаходить нових друзів, допомагає і вчиться багато нового.

🦩🏠 У цій книзі ви знайдете чарівну казку про дружбу, взаєморозуміння та відкриття нових горизонтів. Приєднуйтеся до Пелікана та його друзів у непередбачувану подорож, де вас чекають цікаві пригоди, важливі уроки та незабутні емоції.

🦩🏠 Разом з Пеліканом ви побачите світ очима птаха, відкриєте нові місця та вивчите про цікавих істот, які населяють нашу планету. Книга надихне вас на добрі справи, взаємопідтримку та віру у свої сили.

🦩🏠 Не пропустіть можливість познайомитися з Пеліканом та його незвичайними пригодами у книзі "Пелікан у гостях", яку ви можете прочитати на сайті readukrainianbooks.com. Разом з цим неймовірним птахом ви переживете веселі моменти, відкриєте нові друзі та знайдете важливі відповіді.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Двоє ведмежат поверталися додому з риболовлі й зустріли по дорозі Пелікана.

– Дивись, Пеліканчику, скільки ми рибки наловили! Приходь до нас у гості, на обід. Почастуємо тебе як слід!

– Прийду! – сказав Пелікан. І прийшов. Сів до столу.

– Не соромся, Пеліканчику! Їж на здоров'я! – пригощали гостя ведмежата. – Рибки багато – всю не з'їмо!

Але через хвилину рибки як не бувало: уся вона зникла у Пелікана в дзьобі.

Облизнулися ведмежата.

– Як смачно! Ми, здається, ще б з'їли. А ти б ще з'їв? – запитало в Пелікана одне ведмежа.

– Так! – Відкрив свого великого дзьоба Пелікан, і при цьому у нього з рота вискочила одна рибка.

– То їж! – насмішкувато сказали ведмежата. – Он якраз ще одна рибка!..

Більше чомусь ведмежата на обід Пелікана не запрошували. До речі, Пелікан і досі не зрозумів – чому?

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пелікан у гостях, Сергій Міхалков», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пелікан у гостях, Сергій Міхалков"