Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Жадібний заєць, Сергій Міхалков 📚 - Українською

Читати книгу - "Жадібний заєць, Сергій Міхалков"

104
0
24.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Жадібний заєць" автора Сергій Міхалков. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Жадібний заєць, Сергій Міхалков» була написана автором - Сергій Міхалков, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Жадібний заєць, Сергій Міхалков" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Запримітив Заєць в дуплі бджолиний вулик. Вирішив медком поласувати. Роздобув велику діжку.

Пішов до лісу. По дорозі зустрів Ведмедя.

– Куди ти, Зайчику?

– По медок, Ведмедику! Я вулик у лісі знайшов.

– Візьми мене з собою!

– А от не візьму! Мені самому мало буде.

– І бджолам нічого не залишиш?

– А навіщо їм? Вони собі ще назбирають...

Поліз Заєць у дупло. По мед. Забила на сполох сторожова бджола. Злетілися трудові бджоли своє добро рятувати.

Напали на непроханого гостя. Ох, і дісталося ж йому від бджіл! Вже так вони його обробили, так покусали, що він ледве ноги забрав. Дякувати ще Ведмедю, він від нього гілкою найзліших бджіл відігнав.

– Надто ти, Зайцю, безсовісний! – сказав Ведмідь. – Пішов би ти по мед із кухлем, може тоді бджоли тебе б і не зачіпали. Вони – народ добрий! А ти до них з діжкою прийшов. Ось тобі за жадібність і дісталося!

– Хотів би я на тебе подивитися, як ти до них із кухлем підеш! – простогнав Заєць.

Узяв Ведмідь невеличкий кухоль та поліз в дупло по мед. Набрав кухоль меду, та й то не доверху. І не чіпали його бджоли. Хіба їм шкода поділитися з тим, у кого совість є?!

А Ведмідь і сам всмак наївся, та ще й друзів пригостив.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Жадібний заєць, Сергій Міхалков», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Жадібний заєць, Сергій Міхалков"