Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Чому Тюпко не ловить пташок, Євген Чарушин 📚 - Українською

Читати книгу - "Чому Тюпко не ловить пташок, Євген Чарушин"

20
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Чому Тюпко не ловить пташок" автора Євген Чарушин. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Чому Тюпко не ловить пташок, Євген Чарушин» була написана автором - Євген Чарушин, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Чому Тюпко не ловить пташок, Євген Чарушин" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Бачить Тюпко, неподалік від нього сидить горобець і пісні співає-цвірінькає: "Ців-ців! Ців-ців!"

– Тюп-Тюп-Тюп-Тюп, – каже Тюпко. – Спіймаю! Зловлю! Пограюся! – і поповз до горобця.

Але горобець – той одразу Тюпка помітив – крикнув по-гороб'ячому:

– Ців! Ців! Розбійник повзе! Ось він де ховається! Ось він де!

І тут, де не взялися, з усіх боків налетіли горобці.

Посідали хто по кущах, хто і прямо на доріжці перед Тюпком.

І почали на Тюпка кричати:

– Ців-ців! Ців-ців!

Кричать, галасують, цвірінькають, ну зовсім нестерпно!

Злякався Тюпко – такого галасу він ніколи не чув – і мерщій утік від них.

А горобці навздогін ще довго кричали. Мабуть, розповідали один-одному, як Тюпко підкрадався-ховався, хотів їх зловити та з'їсти.

Нема кого Тюпкові ловити. Ніхто в лапи не дається. Заліз Тюпко на дерево, причаївся у гілках і позирає.

Але не мисливець здобич побачив, а здобич мисливця розшукала. Бачить Тюпко – він не сам, а якісь птахи на нього дивляться, і не маленькі пташки, не крикуни-горобці, а он які – трохи менші за Тюпка.

Напевно, це дрозди шукали місце, де б їм гніздо звивати, та й побачили якесь незнайоме звірятко – Тюпка.

Зрадів Тюпко: "От цікаво! – Тюп-Тюп-Тюп-Тюп! – Хто це такі? – Тюп-Тюп-Тюп-Тюп! – Схоплю! – Тюп-Тюп-Тюп-Тюп! – Зловлю! – Тюп-Тюп-Тюп-Тюп! – Спіймаю! Пограюся!"

Тільки не знає Тюпко, кого першим ловити. Один дрізд позаду нього сидить, другий – перед ним ось тут, зовсім близько.

Тюпко то туди, то сюди повернеться – тюпає-тюпає.

Відвернувся від одного – того, хто був позаду, – а другий – передній – як налетить на Тюпка та як клюне його дзьобом.

Тюпко одразу припинив тюпати. Не може він збагнути. Що це таке? Образили його! Клюнули!

Стрибнув Тюпко у кущі та й ну тікати – де б тільки заховатися.

І якщо тепер Тюпко бачить птаха, він жодної уваги на нього не звертає.

Ось чому Тюпко не ловить пташок.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Чому Тюпко не ловить пташок, Євген Чарушин», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Чому Тюпко не ловить пташок, Євген Чарушин"