Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Артур і Гаррі, Дональд Біссет 📚 - Українською

Читати книгу - "Артур і Гаррі, Дональд Біссет"

125
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Артур і Гаррі" автора Дональд Біссет. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Артур і Гаррі, Дональд Біссет» була написана автором - Дональд Біссет, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Артур і Гаррі, Дональд Біссет" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Жили колись на світі полісмен Артур і поліцейський кінь Гаррі, обидва страшенні бешкетники.

Одягнувши синю форму і почепивши на пояс гумову палицю, Артур щодня сідав верхи на Гаррі та їхав через весь Лондон.

Найулюбленішою витівкою Гаррі було плестися в хвості у якогось автобуса і дихати на заднє скло, поки скло не запітніє. Тоді Артур, піднявшись у сідлі, малював пальцем на склі всякі пики, а Гаррі сміявся, дивлячись на них.

Вони так часто займалися цією справою – Гаррі дріботів за автобусом і дихав на скло, а Артур малював пики, – що в них не залишалося часу ловити шахраїв.

І от якось вранці інспектор поліції Реджинальд покликав до себе сержанта і сказав:

– Сержанте!

– Слухаю, сер! – відповів сержант, виструнчившись перед інспектором.

– Сержанте, – запитав Реджинальд, – а чому Артур не ловить шахраїв?

– Не можу знати, сер, – відповів сержант.

– Треба з'ясувати, сержанте. Це велике упущення, – сказав інспектор Реджинальд.

– Так, сер! – відповів Джордж (так звали сержанта) і віддав честь.

Потім він вийшов на вулицю, сів на свого коня – це був дуже хороший кінь, він ніколи не ганявся за автобусами і не дихав на скло – і поїхав вулицями Лондона шукати Артура і Гаррі, щоб подивитися, чим вони займаються.

Нарешті він їх побачив. Гаррі в цей час як раз дихав на заднє скло автобуса, а Артур, нахилившись вперед, малював на склі смішні пики.

«От же ж бешкетники! – подумав сержант Джордж. – А справа, здається, цікава! Може й мені спробувати?»

І він направив свого коня слідом за автобусом, щоб кінь подихав на заднє скло. А коли скло запітніло, Джордж нахилився вперед і намалював на ньому пальцем портрет інспектора Реджинальда.

Тут його побачив інший полісмен.

Йому теж сподобалося це веселе заняття, і він теж вирішив його спробувати.

А незабаром вже вся кінна поліція їхала за автобусами: коні дихали на заднє скло, а полісмени малювали на склі пики.

Лондонські шахраї не знали, що й думати: ніхто більше їх не ловив.

– Що сталося з поліцією? – питали вони один одного.

Нарешті вони вирішили з'ясувати, в чому справа, і з'ясували, що полісменам нема коли, бо вони малюють на задніх стеклах автобусів пики.

– Веселе заняття! – сказали шахраї.

І вони роздумали бути шахраями, а купили собі коней, навчили їх дихати на задні стекла автобусів і теж стали малювати всякі пики.

Інспектор поліції Лондона був дуже задоволений. Він похвалив Гаррі й Артура і наказав зробити Артура сержантом.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Артур і Гаррі, Дональд Біссет», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Артур і Гаррі, Дональд Біссет"