Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Велика кішка з ведмедя, норвезька казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Велика кішка з ведмедя, норвезька казка"

57
0
07.07.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Велика кішка з ведмедя" автора норвезька казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Велика кішка з ведмедя, норвезька казка» була написана автором - норвезька казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Велика кішка з ведмедя, норвезька казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Ця історія сталася напередодні Різдва. Якось один бідний мисливець зловив біля гори Довре білого ведмедя й вирішив подарувати його королю. Не зволікаючи, того ж дня чоловік вирушив до палацу. Зимове сонечко невдовзі сховалося за обрій і все навколо огорнули сутінки. Діставшись лісу, чоловік вирішив знайти будиночок лісника й попроситися на ночівлю.

«Страшно вночі cамому посеред лісу» – подумав відчайдух. Поблукавши між деревами, мисливець нарешті побачив рятівне світло з вікон оселі.

– Дозвольте переночувати, – постукавши в двері, попросився мандрівник. – Скільки вас? – визирнувши у вікно, запитав господар. – Двоє, – відповів подорожній. – Я й ведмідь. – Що ти?! – злякано вигукнув лісник. – В домі маленькі діти, вони бояться страшного звіра! Втім, – подумавши хвилинку, додав чоловік, – можете заходити. Щороку на Різдво ми залишаємо будинок. Сюди приходять страшні велетні й влаштовують справжній гармидер. За годину сім’я покинула будинок. А бідняк із клишоногим залишилися зустрічати різдвяних гостей. Повечерявши, чоловік умостився на ліжку, а ведмідь заліз під лаву. Не встигли подорожні задрімати, як надворі здійнявся сильний вітер і зі страшним гуркотом до хати лісника увірвалися хвостаті страховиська. Вони були неймовірно потворні – з довжелезними носами й гострими кігтями. Упевнившись, що господарів немає, влаштували справжній бенкет. Умить на столі з’явилися заморські страви й напої, гучна музика й страшний регіт потвор змусили ховатися всіх лісових мешканців. «Ой, лишенько, – подумав бідняк, – мабуть, прийшла моя лиха година!» Глянув на клишоногого – спить білий солодким сном. Раптом одне зі страховиськ побачило під лавою невідомого звіра. – Тут хтось є! – закричало хвостате на всю оселю й музика стихла. – Та це ж кішка! – заспокоїв гурт найстаріший і, надломивши шматок пирога, тихенько покликав: – Киць-киць-киць! – Р-р-р-р! – загарчав з-під лави сонний ведмідь. Що тут зчинилося! Налякані страховиська, не оглядаючись, почали тікати крізь вікна й двері, немов ошпарені! Чоловік, визираючи з-під ковдри, не вірив власному щастю. Вранці, дочекавшись господаря, мисливець розповів про все, що сталося вночі. Відтоді страховиська не приходять до оселі лісника. Згадуючи про велетенську білу кішку, донині обходять будинок десятою дорогою.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Велика кішка з ведмедя, норвезька казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Велика кішка з ведмедя, норвезька казка"