Книги Українською Мовою » 💙 Еротика » Мала, Олекса Мун (Alexa Moon) 📚 - Українською

Читати книгу - "Мала, Олекса Мун (Alexa Moon)"

160
0
01.09.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Мала" автора Олекса Мун (Alexa Moon). Жанр книги: 💙 Еротика / 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Мала, Олекса Мун (Alexa Moon)» була написана автором - Олекса Мун (Alexa Moon), яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Еротика / 💛 Романтична еротика".
Поділитися книгою "Мала, Олекса Мун (Alexa Moon)" в соціальних мережах: 

"Мала" - це книга, яка перенесе вас у світ емоцій та рефлексій через призму життєвого досвіду головної героїні. Автор цього роману, Олекса Мун (Alexa Moon), відомий своєю здатністю створювати торкливі оповіді, які ламають стереотипи та залишають слід у серцях читачів.

📚 Олекса Мун (Alexa Moon) - це талановитий український письменник, який вже завоював популярність серед читачів своїми літературними творами. Він є майстром слова, здатним розкривати глибокі почуття та переживання персонажів так, що ви відчуваєте їхні радощі та болі.

💔 У романі "Мала" ми переживаємо життєвий шлях головної героїні, яка, здавалося б, намагається знайти своє місце у світі, незважаючи на всі важкості та перешкоди. Ця історія відкриває перед нами теми дорослішання, пошуку себе та важливості власних виборів.

🌐 На сайті readukrainianbooks.com ви матимете можливість читати цей роман та інші твори українських та світових авторів онлайн абсолютно безкоштовно і без необхідності реєстрації. Ми пишаємося можливістю пропонувати вам найкращу літературу світу українською мовою.

"Мала" - це розповідь, яка заставить вас задуматися над власним життям, виборами та цінностями. Занурьтеся у світ персонажів разом з readukrainianbooks.com. 💔📖

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 77
Перейти на сторінку:
Пролог

Дверцята зі скрипом роз'їжджаються і я знову бачу її. Дівчина відводить від мене переляканий погляд та відступає убік, звільняючи місце у тісній кабінці ліфта.

— Вітання! — посилаю їй посмішку.

— Вітання, — похмуро вимовляє вона.

Вета досі не дивиться мені у вічі. Роздивляється підлогу й смикає застібку на куртці. Нервує.

Ну, моя дівчинка ... впусти мене знову...

Нині вона виглядає так, як мені подобається. Недбало. Мило…

В'язана шапка, під нею сплутане волосся. Об'ємна куртка та вузькі джинси. Зовсім інша річ, не те, що коли вона з НИМ. З ним вона стає не справжньою. Дивна, вилизана. Вона ніби забирається у довбаний скафандр та замикає під замок усі свої емоції, бажання. Це не правильно. Для чого вона з ним? Навіщо ґвалтує себе?

Так, стоп! Я знову заганяюсь. Це не моя справа. Дівчина не належить мені.

Ліфт смикаючись зупиняється і дверцята знову роз'їжджаються.

— Гарного дня, — бурчить собі під ніс Вета і, як ошпарена, вилітає з ліфта.

Вона не моя. Тверджу собі бачачи, як вона швидко вилітає з під'їзду.

Вона не моя. Скріпляючи зубами, чиркаю запальничкою дивлячись, як вона забирається в автівку цього недоноска, що ламає її сутність.

Вона не моя. Затягуюсь гірким димом...

Чому ж вона не моя? Вона — моя! Я бачив це в її очах, коли кілька днів тому ледве відірвався від її звабливих губ.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
Сподобався роздiл?
Чесна оцінка допоможе авторові у написанні книги. Анонімно
$(document).ready(function () { $('.rating-star').on('click touchstart', function (e) { Reader.stars.sendRating(e.target.value); }); });
1 2 ... 77
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Мала, Олекса Мун (Alexa Moon)», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Мала, Олекса Мун (Alexa Moon)"