Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Сабіт. Її перевертень, Влада Калина 📚 - Українською

Читати книгу - "Сабіт. Її перевертень, Влада Калина"

152
0
03.09.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Сабіт. Її перевертень" автора Влада Калина. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Сабіт. Її перевертень, Влада Калина» була написана автором - Влада Калина, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Фентезі".
Поділитися книгою "Сабіт. Її перевертень, Влада Калина" в соціальних мережах: 

📖 Ласкаво просимо до захоплюючого світу книги "Сабіт. Її перевертень" від талановитого автора Влади Калини. Ця книга переповнена неймовірними пригодами, загадками та емоціями, які залишать вас зачарованими.

🖋️ Влада Калина - це автор, який завжди здивовує своїх читачів глибиною сюжету та живими персонажами. Її слова оживають на сторінках книги, запрошуючи вас у світ фантастичних пригод.

📚 readukrainianbooks.com - це ваш шлях до безкоштовного читання найкращих книг світу українською мовою. У нас зібрані бестселери та найпопулярніші твори, доступні без реєстрації.

🕵️‍♂️ У "Сабіт. Її перевертень" ви знайдете напружену історію про таємничий персонаж - Сабіт. Вона - жінка зі складною долею та потужними здібностями. Її життя перевертається з ніг на голову, коли вона опиняється втягнутою у небезпечний плітку зради та інтриг.

🤯 Переплетення загадкових подій, сюжетних поворотів та непередбачуваних обставин роблять цю книгу справжнім літературним шедевром. Ви будете переживати разом з героями, розгадувати таємниці та шукати виходи зі складних ситуацій.

🔐 "Сабіт. Її перевертень" - це захоплюючий роман, який вам не відпустить, поки ви не дізнаєтеся всі таємниці цього унікального світу. Приєднуйтесь до пригод та готуйтеся до найбільшого перевертня вашого життя разом із "Сабіт" на readukrainianbooks.com! 📚🌟


Читати ще цікаві книги цього автора:
Олександр. Її монстр, Влада Калина

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 53
Перейти на сторінку:
Пролог

-Краще відпусти мене додому… не торкайся, не знущайся, не говори мені того, що хочеш поцілувати, бо я…

- Що ти?

- Бо я хочу тебе пристрелити ще з першої хвили перебування тут! Ти дістав мене! - зібрала всі сили, що були і вирвалась з його рук. Та й Сабіт після почутого не дуже то й мене втримував.

- Пристрелити кажеш?! - криво посміхнувшись почав щось розглядати по сторонах. - Максе!... Максе! Підійди сюди! - махнув рукою одному з охоронців, що якраз виходив із-за угла дому.

Я навіть не здогадувалась, що замислив цей навіжений чоловік, тож розвернулась щоб піти, але Шаман взяв мене за руку.

 - Не так швидко… кицюню! - його голос лунав з насмішливою ноткою. Здається Шаман продовжував знущатися з мене. - Максе, дай-но сюди свою зброю.

- Що?! - охоронець рукою притримував свій пістолет, але віддавати не поспішав.

- Давай кажу… і йди прогуляйся… потім забереш.

Той так званий Макс, протягнув свою зброю Сабіту, який все ще продовжував тримати мене за руку, а точніше за лікоть. 

- То ти говориш мені тут про те, що хочеш грохнути мене?! - провів пальцями від ліктя за який тримав, до долоні та поклав у неї пістолет. Я жахнулася від того, що побачила. Здається я почала здогадуватися, що замислив цей ненормальний, але я не могла цього зробити. Не могла!!! Адже я обдурила його… Не хочу вбивати. Я покохала його шість років тому не для того щоб сьогодні застрелити… 

Ох, який же він дурень! 

- В тебе є можливість позбутися мене, - приставив до свого лоба мою руку в якій я тримала пістолет. - Так ти точно не промахнешся… Натискай на курок.

- Ти хворий! - крикнула намагаючись вирвати руку, яку він тримав біля лоба. - Відпусти!!!

- Стріляй!!! Ну, чого ти чекаєш?... З цим пострілом закінчаться всі твої проблеми… і моє бісове життя!

- Ні!!!

- Ні?!

- Я прошу тебе, відпусти! - в моїх очах вже десь з'явилися сльози. Я розуміла, що нізащо на світі не витримаю коли Сабіт загине. Я так хотіла щоб він жив. - З цим пострілом скінчиться не тільки твоє життя, а і моє! Крім тебе мені нікому допомогти. Чуєш?! - я ревіла так, ніби він вже вмер. Аж схлипувала. От, дурепа, яка сама не знала що коїть! - Тільки ти можеш врятувати мене від Ворона, але… ти ставишся до мене, як до проститутки, ненавидиш, знущаєшся… Я не можу більше так. Не можу!!!

Шаман мовчки відпустив мою руку, і я впала коліньми на газон. Відразу кинула йому під ноги цей чортів пістолет, та прикрила лице долонями.

"Це жах якийсь! Він ненормальний! І як я тільки можу кохати такого? "

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
Сподобався роздiл?
Чесна оцінка допоможе авторові у написанні книги. Анонімно
$(document).ready(function () { $('.rating-star').on('click touchstart', function (e) { Reader.stars.sendRating(e.target.value); }); });
1 2 ... 53
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Сабіт. Її перевертень, Влада Калина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Сабіт. Її перевертень, Влада Калина"