Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Як пана вітали, білоруська казка 📚 - Українською

Читати книгу - "Як пана вітали, білоруська казка"

93
0
09.09.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Як пана вітали" автора білоруська казка. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Як пана вітали, білоруська казка» була написана автором - білоруська казка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Дитячі книги".
Поділитися книгою "Як пана вітали, білоруська казка" в соціальних мережах: 

Бібліотека сучасних українських авторів "ReadUkrainianBooks.com" - це унікальний веб-сайт, що дозволяє знайти популярні книги українською мовою, які охоплюють широкий спектр тем та жанрів. На відміну від традиційних книжкових магазинів, бібліотека працює 24/7 та дозволяє читати будь-яку книгу в будь-який час. Крім того, на сайті можна знайти безкоштовні електронні версії книг, які доступні для завантаження на будь-який пристрій.

Навіть якщо ви знаходитеся далеко від України, "ReadUkrainianBooks.com" дозволяє насолоджуватися українською мовою та літературою, що є важливою частиною культурного досвіду країни. Незалежно від того, чи ви новачок української мови, чи вже володієте нею на рівні носія, "ReadUkrainianBooks.com" пропонує широкий вибір книг на будь-який смак.

Бібліотека також допомагає у популяризації української літератури та авторів, що є важливою роботою відчутної культурної місії. Завдяки "ReadUkrainianBooks.com" можна досліджувати творчість сучасних українських авторів та відкривати для себе нові таланти. Не зважаючи на те, де ви знаходитеся, бібліотека надає можливість переживати світ літератури на новому рівні.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити

Народився в пана син.

Довідався про це економ. «Треба,– думає,– привітати пана».

Покликав він старосту, лакея й кучера та й каже їм:

– Підемо вітати пана з сином. Я говоритиму перший, а ти, старосто, скажеш за мною: «З усім двором», а ти, лакею: «З дітьми й дружиною», а ти, кучере: «Із усім своїм майном». Зрозуміли?

– Зрозуміли!

– Тільки ж, дивіться, говоріть щиро, від душі. Коли все вдало скажете, то пан винагородить нас.

– Добре,– кажуть слуги. Ми від душі привітаємо пана. Бо хто ж його більше любить, як не ми!

А щоб не йти до пана в такий день з голими руками, економ напакував решето яєць і звелів наймитові нести.

Зібралися так та й пішли пана вітати: попереду наймит з решетом яєць, за наймитом – економ, за економом – староста, за старостою – лакей, за лакеєм – кучер.

Підійшли до панських покоїв. Тут раптом у наймита розв’язалася волока від постола. Економ наступив на волоку – наймит так і гримнувся кулем через поріг з решетом яєць..

Як побачив це економ, забув про все та й крикнув зі злості:

– Бодай ти пропав!

Староста не дочув, що сказав економ, і підхопив щиро, від душі:

– З усім двором!

Лакей поклонився низько й заспівав солодким голосом:

– З дітьми й дружиною!

А кучер гримнув басом на все горло:

– І з усім своїм майном!

Пан як почув таке привітання, то в нього й очі на лоба полізли.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Як пана вітали, білоруська казка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Як пана вітали, білоруська казка"