Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Розбивши її життя (частина 1), Сафо Мелі 📚 - Українською

Читати книгу - "Розбивши її життя (частина 1), Сафо Мелі"

200
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Розбивши її життя (частина 1)" автора Сафо Мелі. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Розбивши її життя (частина 1), Сафо Мелі» була написана автором - Сафо Мелі, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "Розбивши її життя (частина 1), Сафо Мелі" в соціальних мережах: 

Ласкаво просимо у світ глибоких почуттів та незвичайних обставин у новій книзі "Розбивши її життя (частина 1)" від авторки Сафо Мелі. Це захоплююча драма, що розповідає про Мілану – молоду жінку, яка опинилася перед важливими виборами та невблаганною долею.

Про книгу: У цій частині історії читачі зустрічають Мілану – жінку, яка має змінити своє життя після неочікуваної трагедії. Вона стикається з надзвичайними випробуваннями, які вимагають від неї відваги та визначеності. Кожен обраний шлях виявляється складним та непередбачуваним, але саме в цих моментах виявляються справжність душі та внутрішня сила героїні.

Про автора: Сафо Мелі – це талановита письменниця, яка вміло та відверто висвітлює важливі теми у своїх творах. Її слова вражають глибиною та емоційною насиченістю, залишаючи читачів у захваті від кожної сторінки.

Чому readukrainianbooks.com? На readukrainianbooks.com ми прагнемо зробити надзвичайні твори доступними кожному читачеві. Тут ви знайдете багатоцікаві книги, які розкриють перед вами світ української літератури у всій його різноманітності. Ми віримо, що читання українською мовою – це не лише захоплююче заняття, а й важливий крок у розвитку нашої мови та культури.

Поглибіться у захоплюючий світ "Розбивши її життя (частина 1)" разом з нами на readukrainianbooks.com та переконайтеся, що слово може бути джерелом натхнення та відкриття нових горизонтів. Читайте українською – це неймовірний світ почуттів та емоцій, який чекає на вас! 📚💖🌟

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 72
Перейти на сторінку:
ПРОЛОГ

Щоденник Касі
30 жовтня


Отруйний біль пронизав мої груди, розтікся по всьому тілу і проник в кожну клітинку. Я почала задихатися, наче мене з усієї сили вдарили кулаком під дих. Відступила крок назад, другий, третій ... розвернулася і прискорилася. Під ногами пролітали крихти асфальту, розпливаючись в суцільну мокру сіру пляму: «Сховатися, втекти, зникнути ... Швидше, Ася!».

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 72
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Розбивши її життя (частина 1), Сафо Мелі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Розбивши її життя (частина 1), Сафо Мелі"