Книги Українською Мовою » 💙 Різне » Українці в ірландському Корку: становлення громади, Леонід Добрянський 📚 - Українською

Читати книгу - "Українці в ірландському Корку: становлення громади, Леонід Добрянський"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Українці в ірландському Корку: становлення громади" автора Леонід Добрянський. Жанр книги: 💙 Різне. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 9 10 11 ... 27
Перейти на сторінку:
7.2. Волонтерське об’єднання «Штаб Півдня»

Волонтерське об’єднання «Штаб Півдня» обʼєднує переважно українців-діаспорян. Очильник Віктор Данилюк. На постійній основі вони допомагають українській армії, а також постачають гуманітарну допомогу мешканцям звільнених від окупації територій України.

До початку повномасштабної війни діаспоряни Корку називали себе просто – українці-волонтери. В перші тижні війни Віктор Данилюк запропонував своїй громаді діаспорян Корку назватися «Штаб Півдня». Назва всім сподобалась і прижилася.

Волонтери Штабу Півдня на святкуванні Дня Незалежності 2022 року. Зліва направо.Наталя Личова, Наталя Клименко, Людмила Висоцька, Аня Ялова-Кушнір, Наташа Баклі, Ольга Данилюк з донькою Еммі, Віктор Данилюк. Фіджеральд парк. 24.08.22.

 

А починалось все це таким чином.

Перший склад гуманітарки.

Починаючи з лютого 2022 року, як розповіла Світлана Захарова, ірландці почали привозити у неймовірних кількостях автобусами, автомобілями і приносити в руках різні гуманітарні товари. Їх треба було десь накопичувати. Спочатку було знайдено контейнер. Але він скоро став замалий. І тут спрацював її особистий контакт. Менеджер Торгівельного центру в Блекпулі – Джон Хартнет (John Hartnet) погодився безоплатно надати велике складське приміщення в цьому ж таки центрі, куди збиралась звідусіль гуманітарка. Це були різні, іноді несподівані речі. Одяг, дитячі іграшки, постільні приналежності, харчові продукти в упаковці, навіть меблі.

Активні українці регулярно збирались на складі вечорами для сортування принесеної гуманітарки. Я особисто кілька разів, на запрошення Віктора Данилюка, брав участь у цих вечірніх зборах.

Сортування по групах товарів було надто важливим і дозволяло у максимально зручній формі доставляти їх до споживача.

Пам’ятаю, що одяг ділився на чоловічий, жіночий і дитячий і кожен збирався окремо у великі картонні коробки.

Дитячий сортувався детальніше. На коробках були написи: Baby, хлопчики, дівчатка, підлітки. Іграшки пакувались окремо – м’які і тверді. Коляски, дитячі автомобільні крісла, самокати, столики для годування немовлят – складувалися в одну окрему купу. Дитячі ліжка були розбірними і тому зручними для пересування.

Вся гуманітарка спрямовувалась для роздачі у два напрямки – доставка в Україну і для біженців у Паляницю.

Цей склад у Блекпулі проіснував до кінця 2022 року. Його треба було вже звільняти для Різдвяних святкувань, бо в цьому приміщенні щороку знаходилась штаб-квартира Санти. Ми поступово наповнювали картонні коробки усім, що залишилось, і складали їх ближче до виходу.

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 9 10 11 ... 27
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Українці в ірландському Корку: становлення громади, Леонід Добрянський», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Українці в ірландському Корку: становлення громади, Леонід Добрянський"