Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Снігуронька на замовлення, Альма Лібрем 📚 - Українською

Читати книгу - "Снігуронька на замовлення, Альма Лібрем"

395
0
20.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Снігуронька на замовлення" автора Альма Лібрем. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 108 109
Перейти на сторінку:
Епілог

Я прокинулась в казці.

В такій, де не треба чекати дванадцятої ночі, набирати, як фігура перетворюється в гарбуз, плаття – в розтягнутий светр, а розкішна квартира з виходом в зимовий сад на терасі – в пзйомну квартиру, де доводиться тіснитись з говірливою подругою і просити її не кликати нікого в гості, навіть "на півгодинки".

Може бути, я вщипну себе за руку, то прокинусь там, де повинна.

Я зажмурилась, зминаючи пальцями ковдру – і, забувшись, потягнула його на себе, щоб завернутись тепліше. Який сьогодні день? Субота? Неділя? Чи вже понеділок, і мені треба вибратись з ліжка, плестись на роботу, сідати в тому дурному кабінеті, проганяти Васне…

- Олю! – незадоволене шипіння змусило мене здригнутись. – Ну скільки можна!

Чоловічий голос. Я відкрила очі і швидко заморгала, намагаючись повернутись в реальність. Мені щось таке гарне снилось…

- Олю, - сильна рука лягла мені на талію, і я здригнулась, відчувши жар чужого тіла. – Ти знову не зрозуміла, де ти прокинулась?

- Це рефлекторно, - запротестувала я, вивертаючись в руках чоловіка. – Я ніяк не звику. Я все чекаю, що мене розбудить Ксюша…

- І постійно крадеш в мене ковдру.

Данило нарешті згріб мене в обійми і повернув до себе. Очі його так хитро сяяли, що я навіть не сумнівалась: не спав, гад, але не будив.

Дивно, що за цей місяць, що ми жили разом, я так і не звикла, що не одна. Здавалось, кожен ранок ми прокидались в одному ліжку, а я періодично, коли пізно лягала спати, зранку підхоплювалась і ніяк не могла зрозуміти, де я і куди ділась Ксюша. І Котовському, здається, щиро подобалось, коли я розгублено дивилась на нього, намагаючись прийти до тями. І воскрешати мої спогади палкими поцілунками…

- В нас все спільне, - протягнула я. – А я ночами мерзну. Не жалійся або купи собі ще одну ковдру.

- Можу зігріти, - фиркнув Данило. – Це завжди з задоволенням.

Він повільно, наче знущаючись, потягнув вниз лямку мого пеньюара, подався вперед, покриваючи шкіру поцілунками там, де мить тому була ще тканина. Я жартома штовхнула його долонею в груди, намагаючись нагадати про правила пристойності і про те, що я взагалі-то не давала згоди… І здалась вже через тридцять секунд, насолоджуючись палкими доторками чоловіка. Поцілунки, спочатку легці та невагомі, обпалювали шкіру і наче вдихали в мене полум'я.

- І чому моя дружина, - прошепотів мені на вухо Данило, - знову в ліжку в цій рясі?

Його долоня ковзнула по моєму стегну, задираючи край пеньюара, і я фиркнула, вигинаючись Котовському на зустріч.

- Тому що, - прошепотіла я, - моя ряса, як ти кажеш, не напівпрозора, і я не відчуваю себе в ній голою.

- Хіба погано бути голою поруч з чоловіком? – долоня перебралась на живіт. – Тим паче, такій красуні…

Я не встигла відповісти – наприклад, повідомити Данилу, що навіть ось ця пародія на нічну сорочку довжиною до середини стегна мене не влаштовує, - як він накрив мої губи поцілунком, не даючи можливості сперечатись.

І я піддалась.

Плювати, що сьогодні таки ранок понеділка.

***

- Передай своєму чоловікові, - Ксюша витягнула ноги і влаштувалась зручніше в своєму новому кріслі, - що він в тебе чудовий. Кожній б такого!

Я закотила очі.

- А зваблювати ти також мого чоловіка будеш? – хмикнула я. – Тому що тут кандидатів, які б оцінили твою коротку спідницю, більше нема.

Не знаю, який чорт вкусив мене в той день, коли я запропонувала Ксюші місце секретаря. Мого секретаря, до Дані я б її не підпустила геть близько. Звісно, ми довіряли один одному, Котовський ніколи не давав приводу для підозр, але від гріха подалі… В будь-якому випадку, ставити Ксюшу перед моральним вибором "шеф чи подруга" я не хотіла.

Працювати аніматором все-таки не дуже весело, і Ксюша давно шукала краще місце. Яким чином все збіглось так, що вона отримала бажану для багатьох посаду на нашій дочірній фірмі, якою тимчасово – чи не тимчасово, вже як вийде, - керувала я, не знаю, але Ксюша стрибала до неба від щастя, коли взнала, що в неї буде стабільна робота з нормальною зарплатою та трудовою книжкою, а ще з соцпакетом і тритижневою відпусткою раз в рік. Праця аніматора цього не передбачала, а період між святами кілька замовлень в місяць були за радість. А скористатись своїм дипломом маркетолога на практиці – не така вже й погана ідея, Ксюша ж не просто так навчалась!

- Ні, твого чоловіка я зваблювати не буду, - заявила вона. – Але я б на твоєму місці з ліжка б не вилізала.

- Від ліні?

- Ну, не треба все так спрощувати, - закотила очі дівчина. – Від тякої ліні? Такий чудовий чоловік… А ти завжди соромишся!

Я згадала про сьогоднішній жаркий ранок – і вчорашню ніч, і позавчорашню і… - і відчула, що мої щоки червоніють.

- І нічого я не соромлюсь, - заявила я.

- Так? І хочеш сказати, що те чудо, яке ти мені подарувала, а потім відібрала, ти вже при ньому надягала?

- Та воно ж…

- Напівпрозоре, - діловим тоном промовила Ксюша. – Так і треба. А як ще молода дружина має виглядати в ліжку молодого чоловіка? Мало того, що медового місяці не було…

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 108 109
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Снігуронька на замовлення, Альма Лібрем», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Снігуронька на замовлення, Альма Лібрем"