Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Нюрнберґ-2, Левко Лук'яненко 📚 - Українською

Читати книгу - "Нюрнберґ-2, Левко Лук'яненко"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Нюрнберґ-2" автора Левко Лук'яненко. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 10 11 12 ... 28
Перейти на сторінку:
застосування примусової або обов’язкової праці у всіх її формах в найкоротший термін». (Международная защита прав и свобод человека. Москва: Юридическая литература, 1990. — С. 219).

Відповідно до міжнародної практики, підтвердженої Німеччиною, держава-експлуататор повинна сплатити жертвам примусової праці або їх прямим спадкоємцям грошову компенсацію.

Оскільки спадкоємицею СРСР є Російська Федерація, то на ній і лежить обов’язок сплатити грошову компенсацію громадянам України за їхню примусову працю на території РФ.

Злочини проти миру, які скоїла КПРС проти України

(п. «а» Ст. 6 Статуту Міжнародного військового трибуналу (МВТ))

17 грудня 1917 року Рада народних комісарів Росії в порядку підготовки війни проти України пред’явила уряду України ультиматум «Про визнання Радою Народних Комісарів Росії Української Народної республіки та про пред’явлення Центральній Раді ультиматуму за її контрреволюційну діяльність». Ультиматум — це грубе втручання у внутрішні справи України, він означав початок першої військової агресії проти України. (История Советской конституции 1917–1956, Москва: Госюриздат, 1957. — С. 74).

9–10 грудня 1918 року КПРС розв’язала другий військовий похід проти України.

07.11.19 — комуністи розв’язали третю агресивну війну проти України.

30.12.22 — день оформлення окупації України комуністичною Росією у формі створення так званого Союзу РСР (без ратифікації договору Верховною Радою України).

У вересні 1939 року КПРС підготувала, організувала та здійснила захоплення і включення до складу імперії західних областей України.

У 1940 році КПРС розв’язала війну проти Молдавії і насильно включила до складу імперії Буковину, а у 1945 році захопила і окупувала Карпатську Україну.

Усі вищевказані війни мають ознаки неспровокованих агресивних воєн, які КПРС планувала, готувала і здійснювала в різний час з агресивною метою, тобто, вони є злочинами, передбаченими п. «а» ст. 6 Статуту МВТ (злочини проти миру).

Військові злочини

(п. «б» ст. 6 Статуту МВТ)

Військове командування Червоної армії (ЧА) грубо порушувало звичаї і закони війни:

22.11.21 у с. Базар ЧА взяла в полон 359 українських воїнів і запропонувала їм перейти на службу до комуністів. Вони відмовилися, за що були розстріляні. Тим самим ЧА вчинила злочин, передбачений п. «6» ст. 6 Статуту МВТ. (Encyklopedia of Ukraine, v. 1, University of Toronto: Press, 1984. — Toronto — Buffalo — London. — P. 188).

За період 1921–22 рр. після поразки армії Української народної республіки російські комуністи в місті Вінниці розстріляли понад 10 тисяч керівників, офіцерів і солдатів за участь у національно-визвольній війні. (Доктор історичних наук, професор 1. Розгін. «The Black Deeds of the Kremlin. A White Book», Vol. 1, Toronto, 1953, p. 413).

В роки 2-ї світової війни і в наступне десятиліття основним тереном боротьби українського народу проти окупації були західні області України. Її вели Організація українських націоналістів (ОУН) та Українська повстанська армія (УПА). Радянські війська НКВС і КДБ використовували проти них хімічну зброю (гази, додавали хімічну отруту до їжі і тому подібне), про що мені розповідало багато повстанців, наприклад, командир Львівської військової округи УПА майор Василь Левкович, тобто, коїли дії, що містять ознаки злочину, передбачені п. «б» ст. 6 Статуту МВТ (Женевський протокол про заборону застосування на війні «газів» 1925 р. Международное право. — Москва: Юрідіческая література, 1982. — С. 514).

Ось лишень один доказ цього: Свідчення пані Я. Романини-Левкович (архів Асоціації дослідників голодоморів в Україні (АДГУ))

«Я, Романина-Левкович Ярослава Григорівна, від 1941 року член ОУН, псевдонім «Марта», «Оля».

В 1947–1952 рр. я працювала друкаркою в підпільній друкарні ім. Арпора-Золотаря Львівського краю, де були машинки для писання, циклостиль і гутенбергівка.

Склалось так, що внаслідок розконспірованої криївки в лісі, за два тижні перед моїм ув’язненням мене з «Марійкою» (Кукіз-Служала Марія з Великих Мостів, 1928 року народження) перевели до праці в с. Реклинець на сільському господарстві (присілок Пісок).

24 січня 1952 р. господиня подала нам на вечерю суп, вареники і компот. Ми, з’ївши трохи супу, відчули, що в нас сильно болять голови. «Марійка» стала вся червоною. Відтак ми заснули.

Як пізніше я довідалась зі слів слідчого, в супі і компоті був підсипаний насонний середник. Так називали хімікат, при добавленні якого до їжі людина засинала на добу і більше. Чекісти спеціально приготовили для нас суп і компот, а господиня під наглядом чекістів тільки подала вечерю в криївку.

Я прокинулась вечором 25 січня у Львові в тюрмі на вул. Дзержинського. Спочатку я дуже слабо бачила. Коли подивилась на свою руку, побачила її величиною руки маленької дитини. Сліди від застриків на тілі в різних місцях. До нормального положення зір в мене прийшов щойно через місяць. Тиждень водили мене на слідство за під руки, бо ходити я не могла.

«Марійку» до притомності не привели. Вона заснула на віки. Вічна їй пам’ять! Причина мабуть в тому, що вона на протязі дня почувалась нездоровою і нічого не їла. Я на протязі дня з’їла кусок хліба з салом і цибулею.

Муж «Марійки» «Остап» (Служало Степан), районовий провідник ОУН Великомостівського району, вбитий чекістами в 1949 р.

Дочка Надія і тепер живе у Львові.

Я звернулась в КГБ з запитанням, де його дочка — чекісти відповіли, що померла в Рекинці.

Я. Г. Романина-Левкович

17.08.2000

Не заперечували цього й чекісти. Так, наприклад, у київському ізоляторі КДБ 1968 року чекіст Рубан Микола Терентійович виправдовував переді мною застосування хімічної зброї проти повстанців тим, що при цьому метою чекістів, як правило, було не вбити повстанця, а привести його в недієздатний стан і взяти живим у полон.

Злочини проти людства

(п. «в» ст. 6 Статуту МВТ)

«Конвенція про незастосування строку давности до військових злочинів і злочинів проти людства від 26 листопада 1968 року (Международная защита прав и свобод человека. — Москва: Юридическая литература, 1990 С. 658)

У 1920 році Червона армія підійшла до міста Борисполя і запропонувала його оборонцям здатися. Загін української армії відмовився. ЧА захопила місто і розстріляла кожного десятого мешканця міста.

У 1930–1931 роках за опір колективізації і націоналізації одноосібних господарств у Вінницькій області заплатили своїм життям близько 20 тис. селян. (Доктор наук, професор І. Розгін. «The Black Deeds of the Kremlin. A White Book», Vol. 1, Toronto, 1953, p. 413).

А ось довідка про жертви голодомору 1932–1933 рр. та репресій по м. Марганцю від 06.07.93 (див. стор. 48)

Під час голодомору, організованого комуністами в 1932–1933 рр., в районі біля Вінниці вмерло більше 150 тис. українців. (Доктор

1 ... 10 11 12 ... 28
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нюрнберґ-2, Левко Лук'яненко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Нюрнберґ-2, Левко Лук'яненко"