Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Колобок у пастці науки, Оксана Павелко 📚 - Українською

Читати книгу - "Колобок у пастці науки, Оксана Павелко"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Колобок у пастці науки" автора Оксана Павелко. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 10 11 12 ... 33
Перейти на сторінку:

 

Мефодій ще якийсь час похитався по двору, вдаючи, що дуже зайнятий.

Марфа все одно унюхала від діда запах спиртного, та відходила його мітлою, як то кажуть, від душі. Набила йому фінгал під оком і уклала спати.

***

Мало по малу чутки про колобка розповзлися по всьому селу. Односельці почали приходити подивитись на це диво, і зрозуміло ж оглядини були платними.

Жінка Захарича побаченим була шокована. Вона намагалася своєму чоловіку заборонити навіть близько підходити до двору сусідів, вважала що цей Колобок від диявола, бо церква такі дива не признає, і навіть намагалася спалити будинок Мефодія, та згодом вона заспокоїлася і перестала звертати увагу, особливо коли справи чоловіка з Мефодієм почали давати плоди.

Мефодій давав для місцевих концерти з Колобком. Захарич теж робив свій внесок до сценарію. Спочатку номери були одні й ті ж, але інколи вони додавали щось нове.

Матеріальне положення Мефодія з Марфою помітно покращувалось. Вони нарешті змогли зробити ремонт в будинку. Облагородили садибу і встановили новий паркан з воротами. Колобку теж покращили апартаменти. Замість старого дерев’яного кролятника дід замовив і встановив для нього добротний великий вольєр з кованого заліза пофарбований в чорний колір, різні декорації мініатюрних дерев і квітів. По середині вольєра встановили маленький декоративний будиночок з віконцями. Будиночок був розмірами десь два на два метри, такий собі міні зруб. Віконця і вхід були обрамлені декоративною різьбою. В середині будиночка було все оббите м’якою обшивкою. Підлогу вольєра зробили з дерева й обшили ковраліном зеленого кольору, що імітує траву. Бабця тримала апартаменти колобка в ідеальній чистоті, мов операційну, щоб Колобок завжди був ідеально чистим, наче тільки з печі, навіть його самого протирала по декілька разів на день м’якою щіткою.

Імпровізовану циркову арену, зроблену дідом, теж замінили. Зробили круглий дерев’яний манеж з огорожею із різьбленого дерева, підлогу манежу теж обтягнули м’яким килимовим покриттям. Над манежем і майданчиком для гостей встановили навіс від погодних осадів і від палючого сонця, прикрашений був світлодіодними гірляндами, як і будиночок Колобка. Для гостей Захарич замовив нові дерев’яні лавки,  які теж розмістили під навісом.

Свій старий баян для виступів Мефодій замінив на електробаян з акустичною системою, ну і старий інструмент дід не викинув, він продовжував на ньому грати на репетиціях.

Згодом чутки про Колобка рознеслися і за межі села. Почали приїжджати й з других сіл, районів і міст, а потім і з інших областей.

Чи подобалось Колобку таке життя, важко сказати. Він не знав іншого життя, щоб з чимось порівнювати.

Через декілька місяців концерти почали давати за розкладом. Людей почало збиратися багато, та могли вміщатися лише трохи більше п’ятидесяти чоловік при поганій погоді з дощем, і трохи більш як сто осіб при сонячній погоді, якщо не вистачало місць на лавках, то гості розміщалися де могли, а хто й стоячки.

 На концертах гості спочатку дивувалися, а потім спостерігали з цікавістю і задоволенням. Інколи якісь люди намагалися продертися на манеж, щоб по торкатися Колобка. Бувало що якісь люди горлали на весь двір, що це "розвод" і колобок не справжній. Деякі гості вели фільмування на телефони, фотографували й робили селфі з Колобком не дивлячись на те, що він виглядав звичайнісіньким хлібом з очима, хоч навіть якщо він і посміхався на камеру, і ці послуги теж були платні.

Чутки про колобка поповзли й просторами інтернету. Хтось виставляв на Ютьюбі зняте на концерті відео, хтось на своїх сторінках різних соцмереж, а одного разу новину про Колобка оголосили на деяких телеканалах з екранів телевізорів.

1 ... 10 11 12 ... 33
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Колобок у пастці науки, Оксана Павелко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Колобок у пастці науки, Оксана Павелко"