Книги Українською Мовою » 💛 Детектив » Секрет Світлячка, Олена Гуйда 📚 - Українською

Читати книгу - "Секрет Світлячка, Олена Гуйда"

1 117
0
22.09.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Секрет Світлячка" автора Олена Гуйда. Жанр книги: 💛 Детектив. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 109 110
Перейти на сторінку:
Епілог

Сонячне проміння відбивалося від снігових шапок гірських вершин, роблячи їх схожими на гори дорогоцінного каміння. Струшували з себе сніг, здригаючись під нечастими поривами вітру, кострубаті ялинки та сосни. Вилася дорога перевалом, ще ледь помітна. Але водночас тягнувся перший обоз із Горенґвіля.

Торговці та майстри поспішали знову налагодити справу. Воно й зрозуміло, після довгої несподівано ранньої негоди.

Там, серед цих людей, що залишали північне містечко, була і вона – Трісс Трев. З невеликим рюкзаком за плечима сповнена рішучості розібратися в минулому, а потім і побудувати майбутнє, вона брела за санями льєри Мойрани, що вирушила на закупи. Зібравши з собою найцінніше – диплом, книгу, пироги Роуз і суннару, що ув'язалася за нею. Це все, що вона взяла із собою. Ну ще спогади, гіркі та важливі. Про того, кому віддала своє серце.

– Що ти будеш робити? – серйозно спитала Роуз, спостерігаючи за зборами Трісс напередодні від'їзду.

– Не знаю поки. Спробую вступити до університету у столиці. І знайти спосіб повернутися до Аратсішану. Мені потрібно зрозуміти, що трапилося. Та й… Це єдине місце у всьому світі, де такі, як ми будемо самі собою. І нас не переслідуватимуть за те, що ми саме такі.

І не посперечаєшся. Це Роуз вже звикла до такого життя. Більше того, вона змогла побудувати свій світ, своє щастя. А Трісс треба було дбати про своє майбутнє.

Хіба посперечаєшся з її рішенням?

І спостерігав за відходом ще вчорашньої адептки-цілительки тільки величезний, нерухомий, як гірський камінь, чорний дракон. Довго. Нерухомо і тужливо-приречено, наче надгробний камінь. Він наче прощався.

Тільки коли караван зник з поля зору, дракон зірвався з місця, піднімаючись вгору, гублячись серед білих хмар, і видав таке ревіння, що здавалося тріснуло саме небо.

Нілай, рефлекторно поправивши хутряний комір, підвела погляд, наче точно розуміла, де саме страшний величезний ящір. І хмикнула, скоріше всміхнулася, аніж щиро раділа.

– Ти не відпустиш її просто так, – промовила вона, ніби дракон міг її почути. – Не зможеш відмовитись від неї. Дракони не відмовляються від своєї пари. Вам обом потрібен час. Але доля все одно вас зведе разом. Згодом…

 

Кінець першої частини.

Початок другої книги про Світлячка вже на моїй сторінці!

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

З цією книгою читають Любовне фентезі 215661 Непокірний трофей Олена Гуйда, Оксана Северная 437729 Любовне фентезі 395239 Бездоганна наречена, або Страшний сон проректора Ольга Обська 548402 Любовне фентезі 396747 Відьма місячного сяйва Татія Суботіна 141475
1 ... 109 110
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Секрет Світлячка, Олена Гуйда», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Секрет Світлячка, Олена Гуйда» жанру - 💛 Детектив:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Секрет Світлячка, Олена Гуйда"