Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Той що вижив, Олександр Шаравар 📚 - Українською

Читати книгу - "Той що вижив, Олександр Шаравар"

1 591
0
30.09.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Той що вижив" автора Олександр Шаравар. Жанр книги: 💛 Фентезі / 💙 Бойове фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 111 112 113 ... 145
Перейти на сторінку:

А зараз час спати. Чесно кажучи, сьогодні весь день я поривався все кинути і почати повернення на берег. Але мене зупиняло те, що я вже чимало зусиль вклав у ремонт корабля, те, що не зможу із собою потягти тіло, і те, що зовсім не впевнений, що знаю точно, де земля. Тож доведеться мені продовжувати займатися кораблем.

Запис у журналі спостережень: день 248

Сьогодні я закінчив із підготовкою ритуалу. Тепер залишилося чекати, коли в ритуальному колі накопичиться необхідна кількість мани - і можна починати ритуал.

З першорядним ремонтом корабля теж закінчив. Закрив навіть пробоїни в надводній частині. З різного ганчір'я, яке було знайдено на борту корабля, я зміг пошити невелике вітрило. Воно всього двадцять п'ять квадратних метрів і слугувало в ролі стакселя на грот-щоглі. Для п'ятдесятиметрового корабля площа парусності занадто мала. Але навіть так мені вдалося отримати деяку керованість корабля і розвинути швидкість близько семи кілометрів на годину, і це не за вітром, а під кутом у дев'яносто градусів. На жаль, через малу парусність і відсутність грота йти проти вітру без магії можливості не було. Тож, якщо мені навіть і знадобиться кудись іти проти вітру, то треба буде чекати на зміну напрямку вітру.

Але найбільшим досягненням я вважаю те, що привів до ладу капітанську каюту на нижній палубі і відмив там усе від крові. Тепер можна ночувати під дахом без будь-яких складнощів. Сюди ж я переніс трітірі, а то її шкіра, навіть перебуваючи в тіні, починала лущитися як від сонячних опіків. А тут у каюті начебто лущення відбувалося повільніше.

На самій палубі мені вдалося розібрати повністю обидві зламані щогли. Велика частина дерева була безслідно загублена ще під час шторму. Решту деревини я спустив у трюм. Стане в пригоді ще. Саму палубу вдалося розібрати на останки згорілих надбудов, і тепер вона практично повністю порожня. Верхня поверхня палуби обвуглена майже повністю, але не згоріла. Останками надбудов я абияк закрив дірки на палубі, бо два дні тому йшов дощ усю ніч, і через дірки ми набрали кілька тонн води. Потім довелося попітніти, відкачуючи її. У майбутньому цього більше не повинно бути.

Загалом я чимало роботи зробив за минулі дні. Сумніваюся, що без магії впорався б і з десятою частиною цього. Але магія, особливо рунна магія, мені дуже сильно допомогла в ремонті. Зміцнити, з'єднати, зростити. З усім цим мені непогано вона допомогла. Дуже дякую тобі Лінгрет. Я завдяки постійному створенню артефактів непогано розібрався в рунній магії, нехай і на початковому рівні. 

Сьогодні в мене день відпочинку. Треба все-таки іноді відпочивати. Користуючись тим, що на борту нікого немає, крім мене - не вважати ж за розумного дівчину - я роздягнувся догола і просто засмагав на дерев'яній платформі, яку створив спеціально для цього.

Зараз головне - вселити в тіло Сальміру. А подальші плани створюватиму пізніше. Хоча, в принципі, вони доволі зрозумілі: стати сильним магом і повернутися додому. Я, до речі, згадав про спеціалізацію магів, яка могла мені допомогти знову стати людиною. Це метаморфомагія.  Наскільки я знав, у людей цей дар часто зустрічається, і вони з легкістю могли себе перебудовувати як хотіли, але метаморфомагії можна і навчитися. Хоча це складно. Я пам'ятав зі шкільного курсу про метаморфа, який спочатку був вогневиком, але після того, як під час ліквідації групи терористів його сильно поранили, і йому в підсумку довелося ампутувати обидві ноги, він зайнявся вивченням метаморфомагії, оскільки на висококласного цілителя грошей у нього не було. Через десять років цей маг став капітаном найрезультативнішої команди спортсменів на міжнародних змаганнях. 

І він уже був на двох ногах, своїх ногах, які собі відростив як метаморф. Так докладно нам про нього розповідали, бо за двадцять років до того моменту він навчався в нашій школі. І під час мого дитинства він підтримував свою колишню школу різноманітними подарунками: то оновить усі артефакти в медпункті, то тир відремонтує власним коштом. От і боготворили його вчителі.

Моє бажання  було більш амбітним. Я хотів не просто відростити кінцівку, яка в новому тілі відросте і так, а змінити своє тіло мутанта так, щоб стати людиною. Дуже не просте завдання. Буде дуже складно це зробити, але цілком можливо. Нехай не через рік і не через десять, але після того, як я освою спочатку магію землі, візьмуся за метаморфомагію. І, врешті-решт, зможу повернути собі людське тіло, скільки б це часу не зайняло.

Поки що треба намагатися з усіх сил. Рвати всі жили і вчитися, ставати сильнішими. А кого я обманюю, я буду це все робити, але не так, щоб втратити смак до життя.  Головне не перегоріти, інакше все могло закінчитися зашморгом на шиї. Знав я таких, їх нічого не цікавило, крім роботи. Зрештою, одного мого товариша врятували, після того, як він вистрибнув із вікна двадцять третього поверху. А ось його тримісячного сина, якого він прихопив із собою, - ні. Щоправда, надовго він не пережив сина. Після психологічного обстеження його відправили в психдиспансер, він там помер від отрути. Розслідування потім показало, що дружина помстилася йому за смерть сина таким чином. Її, що цікаво, відпустили на волю з умовним покаранням. Тож, маючи такий приклад, я не буду сильно перенапружувати себе, щоб самому потім не перегоріти.

Ось і сьогодні в мене весь день буде присвячений саме відпочинку і більше нічому. Хіба що невеликому тренуванню телекінезу. Але це мені навіть у кайф. Я брав різні предмети і починав над собою створювати з них усілякі рухливі фігури. Тут і тренування, і гра - два в одному.

Запис у журналі спостережень: день 254

 

Стан здоров'я дівчини стрімко погіршується. З чим це пов'язано, я не знаю, але тепер кожні три-чотири години мені доводиться активувати артефакт малого зцілення. Благо, що я міг їх робити на верстаті хоч сотнями, та й вимагали вони, відверто кажучи, не так вже й багато мани. Я теоретично міг сам створити до трьох заклинань малого зцілення на своєму резерві. Проблема в тому, що воно занадто складне для мого все ще не найкращого контролю, плюс я маг землі, і заклинання магії життя мені даються складніше. А у зв'язку з сильною обдарованістю в магії землі, то набагато складніше. Але це не причина, щоб не намагатися створити його. Гадаю, за кілька днів мені все ж таки вдасться створювати його й самому, але застосовувати на дівчині я не ризикну, як і не на жодному з розумних, за винятком ворогів. 

1 ... 111 112 113 ... 145
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Той що вижив, Олександр Шаравар», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Той що вижив, Олександр Шаравар» жанру - 💛 Фентезі / 💙 Бойове фентезі:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Той що вижив, Олександр Шаравар"