Читати книгу - "Кримінальне право України. Загальна частина."
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Кримінальне право України. Загальна частина." автора Роман Вікторович Вереша. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Шрифт:
-
+
Інтервал:
-
+
Добавити в закладку:
Добавити
Перейти на сторінку:
Причинний зв’язок між суспільно небезпечним діянням і наслідками § 5. Факультативні ознаки об’єктивної сторони складу злочину Розділ IX СУБ’ЄКТ ЗЛОЧИНУ § 1. Поняття суб’єкта злочину § 2. Осудність як ознака суб’єкта злочину. Поняття обмеженої осудності § 3. Неосудність та її кримінально-правове значення § 4. Вік, з якого може наставати кримінальна відповідальність § 5. Спеціальний суб’єкт злочину § 6. Кримінальна відповідальність за злочини, вчинені в стані сп’яніння Розділ X СУБ’ЄКТИВНА СТОРОНА СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ § 1. Поняття і значення суб’єктивної сторони складу злочину § 2. Поняття та зміст вини § 3. Умисел і його види § 4. Необережність та її види § 5. Злочини зі складною виною § 6. Факультативні ознаки суб’єктивної сторони складу злочину § 7. Помилка та її кримінально-правове значення Розділ XI СТАДІЇ ВЧИНЕННЯ ЗЛОЧИНУ § 1. Поняття та види стадій вчинення злочину § 2. Закінчений та незакінчений злочин § 3. Готування до злочину § 4. Замах на злочин § 5. Добровільна відмова від вчинення злочину Розділ XII СПІВУЧАСТЬ У ЗЛОЧИНІ § 1. Поняття співучасті у злочині § 2. Об’єктивні та суб’єктивні ознаки співучасті § 3. Форми співучасті у злочині § 4. Види співучасників злочину § 5. Причетність до злочину Розділ XIII МНОЖИННІСТЬ ЗЛОЧИНІВ § 1. Поняття та характерні ознаки множинності злочинів § 2. Одиничний злочин § 3. Форми множинності злочинів Розділ XIV ОБСТАВИНИ, ЩО ВИКЛЮЧАЮТЬ ЗЛОЧИННІСТЬ ДІЯННЯ § 1. Поняття та види обставин, що виключають злочинність діяння § 2. Необхідна оборона § 3. Уявна оборона § 4. Затримання особи, що вчинила злочин § 5. Крайня необхідність § 6. Фізичний або психічний примус § 7. Виконання наказу або розпорядження § 8. Діяння, пов’язане з ризиком § 9. Виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації Розділ XV ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ § 1. Поняття звільнення від кримінальної відповідальності та його види § 2. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з дійовим каяттям § 3. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з примиренням винуватого з потерпілим § 4. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку з передачею особи на поруки § 5 Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку зі зміною обстановки § 6. Звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності § 7. Спеціальні види звільнення від кримінальної відповідальності Розділ XVI ПОНЯТТЯ ТА МЕТА ПОКАРАННЯ § 1. Поняття та ознаки кримінального покарання § 2. Мета покарання Розділ XVII СИСТЕМА ПОКАРАНЬ ТА ЇХ ВИДИ § 1. Поняття системи кримінальних покарань та її значення § 2. Види покарань Розділ XVIII ПРИЗНАЧЕННЯ ПОКАРАННЯ § 1. Загальні засади призначення покарання § 2. Призначення покарання за незакінчений злочин та за злочин, вчинений у співучасті
Перейти на сторінку:
Увага!
Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Кримінальне право України. Загальна частина.», після закриття браузера.
Подібні книжки до книжки «Кримінальне право України. Загальна частина.» жанру - 💛 Наука, Освіта:
Коментарі та відгуки (0) до книги "Кримінальне право України. Загальна частина."