Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Кримінальне право України. Загальна частина. 📚 - Українською

Читати книгу - "Кримінальне право України. Загальна частина."

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Кримінальне право України. Загальна частина." автора Роман Вікторович Вереша. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 114 115
Перейти на сторінку:
злочинців, що досягни 21 року, який визначено в Законі щодо даного злочину. В Японії Закон про неповнолітніх визначає відповідальність за вчинення злочину від 14 років. При цьому до осіб віком від 14 до 16 років застосовуються лише заходи примусового виховання, а до осіб у віці від 16 до 21 року (року повноліття) кримінальне покарання застосовується лише за вчинення тяжких злочинів (ст. 20).(обратно) 15

Законом ФРН «Про відправлення правосуддя у справах неповнолітніх» серед виховних заходів щодо неповнолітніх правопорушників передбачено три види арешту: арешт на вільний від роботи чи занять час; арешт з ізоляцією терміном на шість діб; арешт з ізоляцією від одного до чотирьох тижнів.

(обратно) 16

Докладніше про ці положення див. розділ «Судимість».

(обратно) 17

Коран — головна священна книга мусульман, зібрання проповідей, обрядових і правових установлень, молитов, притч, виголошених основоположником Магометом і записаних його сподвижниками після його смерті.

(обратно) 18

Сунна — збірник хадисів — розповідей, випадків сподвижників Магомета, про те, як вів себе пророк в тих чи інших випадках.

(обратно) 19

Тазір — система суворо установлених формально визначених санкцій за конкретні проступки, яка дозволяє досить гнучко вибирати вид і розмір покарання залежно від характеру діяння і особи винного.

(обратно)
Оглавление ПЕРЕДМОВА Розділ I ПОНЯТТЯ, ПРЕДМЕТ, МЕТОДИ ТА ЗАВДАННЯ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА. НАУКА КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА   § 1. Поняття та предмет кримінального права   § 2. Метод кримінального права   § 3. Завдання кримінального права   § 4. Наука кримінального права   § 5. Система позитивного кримінального права Розділ II ПРИНЦИПИ КРИМІНАЛЬНОГО ПРАВА   § 1. Принципи законності, рівності громадян перед законом і особистої відповідальності за наявності вини   § 2. Принцип невідворотності кримінальної відповідальності та гуманізму   § 3. Принцип справедливості (індивідуалізації) відповідальності та принцип економії кримінальної репресії Розділ III КРИМІНАЛЬНИЙ ЗАКОН   § 1. Поняття, значення та завдання кримінального закону   § 2. Джерела кримінального права   § 3. Витоки та формування кримінального законодавства   § 4. Структура кримінального закону   § 5. Тлумачення кримінального закону   § 6. Принципи чинності кримінального закону у просторі та часі   § 7. Чинність кримінального закону за територіальним принципом   § 8. Чинність кримінального закону за національним та універсальним принципами   § 9. Видача злочинців   § 10. Чинність кримінального закону в часі Розділ IV ПОНЯТТЯ ЗЛОЧИНУ   § 1. Законодавче визначення злочину в історичному аспекті   § 2. Злочинне діяння за кримінальним законодавством зарубіжних держав   § 3. Поняття злочину та його ознаки за кримінальним правом України   § 4. Значення ч. 2 ст. 11 КК України для поняття злочину   § 5. Відмінність злочину від інших правопорушень. Класифікація злочинів за кримінальним правом України Розділ V КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ТА ЇЇ ПІДСТАВИ   § 1. Поняття кримінальної відповідальності та її реалізація   § 2. Підстави кримінальної відповідальності. Поняття та значення кримінально-правової кваліфікації Розділ VI СКЛАД ЗЛОЧИНУ   § 1. Поняття і значення складу злочину   § 2. Елементи та ознаки складу злочину   § 3. Види складів злочинів Розділ VII ОБ’ЄКТ ЗЛОЧИНУ   § 1. Поняття та значення об’єкта злочину   § 2. Класифікація об’єктів злочинів   § 3. Предмет злочину Розділ VIII ОБ’ЄКТИВНА СТОРОНА СКЛАДУ ЗЛОЧИНУ   § 1. Поняття та ознаки об’єктивної сторони складу злочину   § 2. Суспільно небезпечне діяння (дія або бездіяльність)   § 3. Наслідки злочину   § 4.
1 ... 114 115
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Кримінальне право України. Загальна частина.», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Кримінальне право України. Загальна частина."