Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький 📚 - Українською

Читати книгу - "Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Земля Не пухом. Історія одного геоманта" автора Сергій Бобрицький. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 119 120 121 ... 141
Перейти на сторінку:

– Час прокидатися, доню. Тато прийшов за тобою. – Сказав Грегор. І у глиб великого алмазу полився океан енергії. Просто туди, де, захищена закляттям свого названого батька, непритомною лежала Ліона, матріарх нових вищих вервольфів.

В цей момент Червону Гору струснуло знов. Набагато сильніше. І з надр пролунав спочатку ображений нявк кицьки, а потім – несамовите, низьке шипіння, що пробирало до самих печінок. Як наче гримучі змії живуть тепер у вулканах. І мають, судячи зі звуку, під сто метрів завдовжки.

– Трясця, знав, що чисто все зробити не вийде. – Похитав головою Грегор, з зусиллям відриваючи очі від глибин чарівного алмазу. – Хісс, бери її та...

– Та годі тобі, Грег! Ти з дитиною скільки років не бачився? Що тут? Нещасний лавовий змій? Якось вже потеревеню з ним. По братссссссссссськи. – Посміхнувся розуміючою усмішкою дерев’яний змій, що вже набував своїх істинних розмірів. – Йди, я розберуся.

– Дякую, друже. – Повернув посмішку Грегор. – Але, щоб нам обом було все ж таки спокійніше – тримай. – І в голову Хісс втяглася маленька золота іскорка. – Це тобі на всяк випадок. Право одноразово за мій рахунок прикликати Номер Другий. Керування боєм буде на тобі.

– Другого?.. Мені?.. Прикликати?.. Грегоре, та в мене ювілей, чи що?!! – Якщо ви коли-небудь бачили, як сорокаметрова змія робить сальто назад – оце воно й було. – О-хо-хооо, та в цього бідосі лавового нема навіть примарного шансу! Все, ідіть. Леону-довбню передаси привіт!

– Обов’язково. – Кивнув головою геомант, а потім барон Грейткіллс, разом з великим алмазом та корінням, що їх оповило, буквально просочився крізь землю.

***

Леон Д’Альбон медитував у своїй магнетитовій кімнаті, зливаючись з Блискавкою. І варто сказати, що медитація адептів Блискавки для пересічних смертних являється однією з найвидовишніших. Тим паче, якщо дійство відбувається у кімнаті з чорного каменю. Лишень уявіть: на підлозі, схрестивши під собою ноги, сидить чарівник. В нашому випадку, чарівник сидить, а волосся його – стоїть. Навколо мага щомиті з’являються і щезають білосніжні чи світло-сині ламані лінії, торкаючись до чарівника так ніжно, як ні до кого більше. Ось пустотливі іскри бавляться у вертикальній шевелюрі. А ось серія розрядів почергово доторкнулася ліктів, плеч та колін Леона. А коли дві криві, загнуті блискавки в руку завтовшки вистрелили з темряви стелі та одночасно з’єдналися з його лобом, комусь могло б здатися що нащадок славетного роду Д’Альбон – це рогатий громовий демон. Ось віконт повільно розвів руки в сторони, а потім розтиснув кулаки, долонями догори. І до кожного пальця зі стелі кімнати доторкнулася тонісінька блискавка. Після чого саме повітря наче загуло дивним, невідомим звуком[1]. Стеля наче стала поверхнею якогось темного озера, якою раптово пішли білі, блискучі хвилі. Запах озону в кімнаті був вже таким, що хоч на хліб маж. І в цей момент Леон відчув, нарешті, якийсь новий  рівень пізнання природи блискавки. Те, чого раніше не було. І подякував небесам, що встиг хоч запам’ятати необхідні маніпуляції з диханням та аурою для відтворення цього стану. Бо інтуїція бойового чародія принесла йому розуміння, що години спокою у  цьому місці добігли кінця.

Почалося все з дуже відчутного (тим паче, в такому сконцентрованому стані, в якому перебував віконт) сплеску знайомої енергії Землі. Вчитель повернувся зі своєї подорожі, використавши Підземну Тропу, замість звичайного порталу. А далі загострене сприйняття віконта, як голка в сіно, пірнуло у прірву енергії, яку його вчитель скеровував у якийсь об’єкт. Дивний артефакт, дуже сильно просякнутий енергією Магми.

– Трясця, невже карга Флеймбьорп передала привіт?! – Сказав вголос Леон і вийшов з медитації.

Гномською кулею вискочивши зі своїх покоїв, віконт, не розмінюючись на  сходи, вирішив покинути вежу через вікно, що як раз дивилося на центральну площу замку. Тож, вилетівши з тридцятиповерхової вежі, чарівник побачив живого й здорового вчителя, який робив переливання енергії у велетенський алмаз. В якому Леон, що ще не розтринькав концентрації після медитації, чітко відчув крихітну іскорку життя.

– Майстре Грейткіллс?! – Якби у питальних інтонацій віконта були брови, вони б теж піднялися вгору.

– Майстре Д’Альбон. – З фірмовою мармизою кивнув учневі геомант. – Пробачте, якщо відволік вас, тут, мабуть, зараз дещо неспокійно…

Звісно, Архімаг мав на увазі магічний фон, що бурлив містичним бульйоном навколо володаря Землі та великого кристалу. І важко було не погодитися, що це доволі неспокійна ситуація. Навіть для замку, що ще якийсь час тому був заселений демонами.

– Та що ви, майстре, все просто чудово! – Люб’язно посміхнувся Леон. – Я якраз планував вже завершувати медитацію.

– Файно, файно! – Прокричав в небо до учня геомант. Бо вітер, що розгулявся, а також сумісний тріск кришталю і коріння зчиняли певний ґвалт. – До речі, Хісс передавав вам привіт!

– Ой як пречудово. Ми ж цілий  день аж не бачилися, дякую! – Змішав настороженість і сарказм віконт. – А де, до речі, він сам?

– Відносно неподалік! – Крикнув Грегор, мотнувши головою праворуч. В той бік, де за стінами замку, через декілька полів, головний тракт та масив Червоного Лісу посеред вечірнього пейзажу виднівся похмуро палаючий силует Червоної Гори. Яка в той самий момент вирішила вибухнути.

Зі страшенним рокотом до неба над вулканом поринув стовп лави та диму метрів тридцять заввишки. Після чого Червона Гора струснулася у такому спазмі, що стіни замку (за п’ять миль, на хвилиночку) здригнулися, а тутешні кури скоротили час створення яєць приблизно втричі. З неба впало декілька птахів. Всюдисущі кущі троянд, не гаючи часу, апетитно захрумтіли. Хмара попелу, що з’явилася від діяльності вулкану, була настільки велика, що майже повністю сховала в собі гору та ліс, що прилягав до неї. До мешканців замку долетів моторошний шум тисяч потривожених крон – птахи та дрібний звір поспіхом покидали свої домівки, бо з гори в долину вже потекла рідка, тьмяно-червона смерть. До шуму крон додався наростаючий тріскіт хаотичних лісних пожеж, що займалися тут і там від краплин лави, що перший вибух вулкану розкидав навколо.

1 ... 119 120 121 ... 141
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Земля Не пухом. Історія одного геоманта, Сергій Бобрицький"