Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Відбір на виживання, або Таємниця 12 Нареченої, Наталка Шевцова 📚 - Українською

Читати книгу - "Відбір на виживання, або Таємниця 12 Нареченої, Наталка Шевцова"

146
0
19.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Відбір на виживання, або Таємниця 12 Нареченої" автора Наталка Шевцова. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 122 123
Перейти на сторінку:

Її Високість була вдягнена у яскраво-блакитну, кольору літнього полуденного неба, з оголеним  одним плечем сукню, посипану блакитними перлами, сапфірами та діамантами.

Побачивши здивовано підняту брову коханого, Вівіан розсміялася й зізналася:

– Не хочу, щоб наше весілля хоча б чимось нагадало тобі три попередні!

Подружки нареченої: Ельжбета, Британі, Ганхілда, Вігдіс, Агнетта та Беребра були, навпаки, одягнені у білі, повітряні сукні.

– Ми – хмари, що відтіняють красу нашого неба! – покосившись на подругу зі смішком оголосила Ельжбета.

– А ми – сонце! – сяючи захопленими очима, оголосили одягнені в яскраво-жовті сукні прийомні дочки.

– А ми – просто несемо фату та квіти! – поважливо повідомили Ніколаса одягнені у червоні військові мундири племінники та прийомні сини.

– А я тут, щоб простежити за тим, щоб усе було, як й повинно бути, самі розумієте, – змовницьки покосився на нареченого Ілберт Смартіс. – Бо Імператор же ж й таке інше… Тому будьте ласкаві, рухайтеся вже до вівтаря!

Переглянувшись, наречений й наречена щасливо посміхнулися одне одному й виконали прохання.

– Ти вже знаєш, що і жительки півдня теж залишаються? – спитала Вівіан, коли вони рушили вперед.

– У якому сенсі залишаються? – уточнив Ніколас.

– У тому самому, про який ти подумав, – глузливо пирхнула його майбутня дружина. – І вони теж виходять заміж за твоїх лордів!

– І вони теж? – іронічно посміхнувся Високий лорд. – Наскільки я знаю, твої колеги теж не залишилися без наречених! Один відхопив собі дуже багату спадкоємницю. А другий – відхопив у наречені представницю роду самих Віртаненських! Тільки бідолаха Сіллі скрізь запізнився!

– Ну, не такий вже він і бідолаха, – посміхнулася Вівіан й зиркнула на Британі, поряд з якою і стояв Сіллі, і щось їй захоплено розповідав. – Просто його наречена ще не підросла!

– Передай, щоб навіть і не думав! – категорично повідомив Високий вогненний лорд. – Моєї сестри він не отримає!

– А хто її отримає? – уточнила Вівіан. – І одразу сама собі відповіла: – Ніхто?

– Я цього не казав, – огризнувся Високий лорд. – Просто…

– Просто ти ще про це не думав, – усміхнулася дівчина. – Точніше, не хочеш думати. Ти тільки що повернув її назад, розумію. Але вона подорослішає… Тепер вона подорослішає. І виросте в дуже незалежну дівчину, тому на твоєму місці, я не стала б розкидатися такими категоричними заявами. Сіллі усього лише вісімнадцять. І він дуже хороший хлопець.

– А моїй сестрі сім! І їй рано ще думати про хлопців! – категорично оголосив лорд і нагадав. – І взагалі сьогодні наше весілля, тому…

Однак, що там «тому», він так і не встиг домовити, бо в цей момент вони саме досягли вівтаря і їм обом стало не до суперечок, особливо про долю інших людей.

Бо це був їхній момент. Тільки їхній!

І в цей момент вони бачили лише одне одного. І думали лише одне про одного.

Кінець!

Кінець

1 ... 122 123
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Відбір на виживання, або Таємниця 12 Нареченої, Наталка Шевцова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Відбір на виживання, або Таємниця 12 Нареченої, Наталка Шевцова"