Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » (не) ідеальний чоловік, Катерина Орєхова 📚 - Українською

Читати книгу - "(не) ідеальний чоловік, Катерина Орєхова"

358
0
16.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "(не) ідеальний чоловік" автора Катерина Орєхова. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 125 126
Перейти на сторінку:

— Вау, — почув я голос крихітки над своїм вухом. Вона вперлася руками в мої плечі, трохи відштовхуючи мене. — Це приголомшливо…

Я підняв голову, згадуючи, що спочатку план був інший.

Ще вранці я перетворив свою квартиру на оранжерею, сподіваючись саме на таку реакцію. Рожеві тюльпани.

— Як же ти дістав їх наприкінці грудня? — пробурмотіла Катя, проводячи руками по м'яких бутонах.

Вона зайшла в кімнату, а я пішов за нею, як прив'язаний. Вбирав її емоції, насолоджувався ними.

— Рома… — Катін погляд зупинився на кріслі-коконі, яке я встановив біля вікна. Злегка зсунув меблі, щоб вони помістилися, а також додав невеликий стелаж для книг і торшер.

— Я подумав, що в тебе багато книжок і ти любиш читати, — знизав плечима, зазираючи у щасливі очі моєї нареченої. — А коли ти переїдеш, то будеш мати якесь затишне місце.

Я потягнув дівчину за руку, опускаючись у крісло і саджаючи на коліна до себе обличчям. Не міг відірватися від ніжних вигинів її талії та стегон. Моя ідеальна дівчина.

Тепер лише моя. Назавжди.

Kінець

 

 

Дякую усім, хто дочитав книгу до кінця. Вона для мене перша, тому назавжди залишиться особливою. Дякую за кожен комментар та відмітку "Подобається". 

За час написання історії, я сама захохалась у героїв, тому мені трохи сумно їх відпускати. Але далі ми будемо спостерігати за шаленим коханням Аліси та Дмитра. Я вже почала публікувати історію, тому додавайте у бібліотеку, а також ставте серденька, щоб я бачила, що історія вам подобається!

Шукайте книгу на сторінці автора

(не) ідеальний бос 

— З глузду з'їхав? — я спробувала відштовхнути його, але простіше було зрушити з місця танк. — Відпусти мене негайно.

— Навіть не подумаю, — прошепотів він мені на вухо, запускаючи розсип мурашок по моєму тілу. — І справді рожеве…

Дімка притулився до жилки на моїй шиї гарячими губами. Ще мить і я відчула як його губи трохи лоскотали неможливо чутливу шкіру.

— Моєю будеш, — впевнено прошепотів бос, накриваючи мої губи своїми.

А також запрошую вас до своєї новинки "Бентежниця для викладача". Буде дуже гаряче та пристрастно! Тож додавайте у бібліотеку та підписуйтесь на сторінку автора. 

Бентежниця для викладача

— Та йдіть ви до біса разом зі своєю математикою! — закричала я на всю аудиторію, відкидаючи маркер від себе.

— Кошкіна, заспокойтесь і сядьте на місце, і тоді я зроблю вигляд, що нічого не чув, — вкрадливо промовив Андрій Максимович, встаючи з стільця. Але мене вже було неможливо зупинити. Різко вдихнувши, я вибігла з аудиторії.

Змогла зупинитися і спробувати вирівняти дихання тільки в холі, усвідомивши, що пробігла без зупинки чотири поверхи.

Як же я сильно влипла! Ось тепер мені точно кінец. Я щойно послала до біса свого викладача, шалено классно пахучого і страшенно суворого викладача.

 

Кінець

З цією книгою читають Сучасний любовний роман 410411 Будь моїм Тома Глубокова 327748 Романтична еротика 410969 Невинна для мажора Ольга Суниця 731454 Романтична еротика 414182 В обіймах монстра Міла Мур 480928
1 ... 125 126
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «(не) ідеальний чоловік, Катерина Орєхова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "(не) ідеальний чоловік, Катерина Орєхова"