Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Морок, у якому тону, Ксандер Демір 📚 - Українською

Читати книгу - "Морок, у якому тону, Ксандер Демір"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Морок, у якому тону" автора Ксандер Демір. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 12 13 14 ... 58
Перейти на сторінку:
11

Давид

 

Я дістав одну із ксерокопій Сашиного свідоцтва, і почав крутити в руках. Як так може бути? Я його тато? Але чому тоді за всі ці роки, Даша ні разу не розказала це, або навіть не натякнула? Я склав копію декілька разів і поклав до себе в кишеню. Інші документи теж зібрав і поставив усе на місце.

Чому за весь цей час мені ніхто так і не сказав, що я став батьком? Чому я весь час жив, ніби у своєму світі, не знаючи нічого про це? Я підійшов до столу хлопця і почав розглядати його фотографії з мамою, і просто, де був тільки він. В моїй голові одразу промайнули вислови дівчат на тій вечері, і сьогоднішні викидки Даші про пасту:

-Яна думала Батур сказав тобі раніше. Але я також думала взяти тебе хрещеним для Саши! – скрізь зуби сказала Даша, несподівано доторкаючись до шиї.. вона бреше?. –Так, Яно?

-Саша попросив пасту. Він такий самий фанат її, як ти колись. – сказала Даша і різко затихла.

Я одразу ж згадав, як переймалась Даша і Батур, коли Саша несподівано підбіг до мене і почав розмову. Тобто, весь цей час вони вирішили мене тримати за лоха? Я тяжко видихнув, намагаючись переварити усю інформацію, а за цей день її було достатньо.

-Давид! – в кімнату забіг Саша. Я навіть уявити не міг, що цей малий – мій малий. –Засумував?

-Не уявляєш на скільки. – я посміхнувся і обійняв хлопця за плече. Я не міг все ще не міг повірити, що він мій син. Чи Даша просто знайшла собі ще одного Давида? – Саша, а коли в тебе день народження?

-А чому ти питаєш? – здивувався. Так, справді, якщо Даша не хоче, щоб я це дізнався, то вона, мабуть попередила і сина за цей.

-Мені цікаво, коли в мого нового друга день народження, щоб завчасно підготувати подарунок. – я підморгнув хлопцю і той посміхнувся. –В мене, наприклад, влітку. П’ятого серпня. Хоча насправді останнім часом я не сильно полюбляю святкувати це свято.

-Чому? – здивувався. –День народження це ж так круто!

-Тобі, можливо і круто, ти ж ще малий. А мені вже тридцять, це доволі старо.

-В мене день народження двадцять першого квітня. В цей день ми завжди йдемо на атракціони, або просто кудись погуляти. А ще мені купують новий великий набір Lego. – Саша ще більше щиро посміхнувся. Виходь, все збігається.. востаннє я був з Дашею в серпні, то він все ж таки мій син… про якого я 6 років не знав? – Давид! Ти тут?

-Так.. – перевів погляд на хлопця. В нього такі ж самі очі, як у його мами. Темно карі, але світліші, ніж у Даші, я б навіть сказав, що зовсім інший відтінок. На сонці, це чистий мед, з різними темними і світлими плямками. Я шукав усю схожість між собою та Сашком. Але через свій шок, я мало, що міг збагнути. – Ходімо до мами? Вона напевно вже скучила за мною.

Я підштовхнув хлопця йти, і пішов за ним. Надіюсь, Даша пояснить мені усе.

-А звідки ти і мама знаєте одне одного?

-Мама тобі розкаже. – я посміхнувся і зловив на собі погляд Малишевої, як тільки ми зайшли в кімнату, де була вона.

-Що мама йому розкаже? – підняла брови, повністю поїдаючи мене поглядом.

-Як ми познайомились? - я сів поруч із дівчиною на диван. – Саша запитав це в мене, я не знаю, що йому відповісти.

Я вирішив не влаштовувати їй скандал, чи щось на кшталт цього. Якщо вона вирішила це приховувати, нехай приховує і далі. Правду я все одно знаю. Проте, хочу, щоб саме вона розказала мені всю правду. А я поки буду просто знущатись і вибивати з нею усю правду. І дивитися, як вона злиться.

-Ем.. – трохи розгублено промовила Даша. –Ми познайомились на роботі. Давид був моїм начальником.

-Так? –скрикнув Саша.

-Так, твоя мама була перекладачем у моїх конкурентів, тому я і вирішив, що потрібно її брати до себе. – я посміхнувся, пильно дивлячись в очі коханої. Я її, звісно, кохаю, але за те, що вона все ще мовчить за сина, починаю нервуватись.

-Це круто. – хлопець кивнув і втік в іншу кімнату. Напевно, до себе, або на пошуки Мії.

-Чому Саша запитав в тебе це? – здивувалась Даша, повертаючись до мене.

-А я звідки знаю? – розвів руки в сторону. Я розумію, що вона переймається стосовно сина, але ж я справді не починав цю тему.

-Про що ти говорив з ним? – підняла брову, складаючи руки перед собою. Здається, вона починає щось підозрювати. Хоча я справді не говорив з Сашком на теми цього характеру.

-Дашо, заспокойся. Я нічого з ним такого не обговорював. Він показав мені свою колекцію іграшок і кімнату. А потім ми повернулись до тебе. – натягнув посмішку. Я розумію реакції Даші, але не розумію чому вони саме такі.. не гарні в мою сторону. –До речі, я бачив на столі фотографії хлопця, покажеш мені його дитячі фото? – я закліпав очима, не зупиняючись дивитися на дівчину.

-Навіщо тобі його дитячі фото? – в її голосі відчувались нотки переживання. І не даремно. Це була маленька частина мого плану. Я хочу зрівняти його і себе в дитинстві, щоб точно впевнитись, що ми схожі і він мій син. Так, це не ДНК тест, але теж багато чого каже.

-Мені просто цікаво, який він був у дитинстві. До речі, у нього твої очі. Ви дуже схожі. Тому і хоче дізнатись трохи більше.

-На жаль, не сьогодні. – дівчина скривилась і відвернулась від мене. –Його дитячі альбоми у мами на квартирі. Тому, нічим допомогти не можу.

-Шкода.. тоді наступним разом?

-Даш, я напевно вже піду до себе. Мама вже чекає. – несподівано на кухню зайшла Мія. Сьогодні вона неабияка пропажа. Цілий день її не бачив, хоч вона була в цій же квартирі.

-Добре, мамі привіт передавай.

-Зачекай, зірка, я підвезу тебе. Теж час вже, напевно, додому. – я піднявся і підійшов до шафи, де висіло моє пальто. –Вже вечір, а мені потрібно ще по справах.

-Гаразд. – Мія посміхнулась мені, підморгуючи. Ну що ж, зараз мені вона все розповість, якщо її сестра не хоче.

-Ви вже йдете? – зі своєї кімнати вибіг Саша. Видно було, як він трохи засмутився нашим уходом.

-Так, Сашка. Мені і твоїй тітці вже час. – я розсміявся, як тільки Мія штовхнула мене по руці.

-Я просила! Я не тітка! Що за слово? – розлютилась і демонстративно одягла свій берет.

-Не засмучуйся! – потріпав волосся синові. –Я обов’язково ще не раз прийду до тебе. Хочеш завтра поїдемо разом в парк? Я знаю гарне місце у Києві, де є безліч атракціонів.

-Я не проти, але ж вже осінь. Холодно. – ще більше засмутився хлопець.

-Але це парк в приміщенні. – я посміхнувся і присів напроти нього. Мені хотілось більше проводити час зі своїм сином. Хоча б зараз. Закрити усі ті прогалини з моєї сторони, за всі ті роки. Так, це буде складно і майже неможливо. Проте, я не з тих, хто так легко здається. Не зараз. –Там тепло, і ніякі куртки не потрібні.

-Тоді я буду тебе чекати! – він обійняв мене, якомога сильніше здавлюючи мені шию. Ще трохи і я задихнувся б.

-А мене спитати ви не забули? – насторожено запитала Даша.

-Ніби ти була б проти. –я перевів погляд на кохану і піднявся. –Тебе також запрошую.

-Ми подумаємо і я напишу тобі згодом. Згода? – склала перед собою руки. Вона хоче здатись більш діловою, ніж вона є? Це веселить.

-Згода. А тепер, пробачте. Але нам пора додому.

Я поцілував Дашу в щоку, від чого вона трохи зніяковіла, і потім ми з Мією вийшли. Тепер найцікавіше.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 12 13 14 ... 58
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Морок, у якому тону, Ксандер Демір», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Морок, у якому тону, Ксандер Демір"