Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Фаршрутка 📚 - Українською

Читати книгу - "Фаршрутка"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Фаршрутка" автора Іван Семесюк. Жанр книги: 💙 Фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 12 13 14 ... 30
Перейти на сторінку:
яка називалася «Німецькі звичаї, котрі здаються нам дивними». Мовляв, вони мають здаватися ненормальними нормальній, хрещеній п’яним в сраку попом, людині.

Так що я вам скажу. Єдина з німецьких звичок, що здалася мені дійсно ідіотською, це манера голосно шмаркатися в публічних місцях і при нагоді пердіти дупами, де про це не просють.

Хоча наші жлоби теж так роблять, але все ж таки до виховної програми у нас це не входить. Вважається, що так робити хуйово.

Тут Гегемонт не без сарказму підпустив шипуна, чим підтвердив сказане пастором.

— Ось! Ось! — продовжив Олександр Валентинович. — Всі інші звички, як-от здавати побутових єретиків у Святу Курію або федеральну поліцію, не лізти у приватний простір, приміром, посцяти видалися мені цілком нормальними звичками людей, здорових як ментально, так і морально. Якщо у вашій історії не було Магдебурзького права, то ніяка Європа в найширшому смислі цього слова вам не світить, бо ви ніхуя не Європа в принципі! У нас же Магдебурзьке право було століттями, і все нормально робило, як у людей. Щоби ви розуміли, друга назва цього суспільного явища — «Німецьке тевтонське міське право». Кацапи про таке кажуть: «немцы придумали, а русский мужик потом мучается». Переконаний — там, де не сприймається германський досвід, там закінчується Європа, панове. Гріх про це забувати!

Орднунг і системність життєвої траєкторії — це, можливо, єдине, що робить людину людиною! Це я вам як професійний пастор кажу! Вчіться у німців, і буде діло, тим більш, голосно шмаркатися в публічному просторі ми вже уміємо, отже, справа за дрібничкою — наловчитися жити за орднунгом, хоча би мінімальним. Але поки до німців нам срати і срати! І всі сруть! Вас самих не заїбало жити у гівні та розпиздяйстві, шановне гербове паньство?

Відчувалося, що ось-ось має початися заворушка, бо армігерова мармиза вже налилася протестним буряковим сяйвом, але раптом невідомо звідки пролунав незнайомий, але упевнений оксамитовий голос. Усі переглянулися, але звідки він доносився — ясно не стало. Втім, голос мав привабливий тембр, чути його було приємно, хоча й здавалося, що він лунав із чиїхось торбів. Товариство включно з Арлекіном Петровичем принишкло.

— Браття і Сестри! — звернувся невідомо до кого голос. — Не пиздіть, а краще послухайте розумну людину!

Щодо німців існує наступна думка і зараз я її озвучу! Всі ви люди писемні, а тому, мабуть, чули про німецького філософа Гайдеггера і його вчення про буття. Дазайн, шановні! Безперечно, чули! Цей Гайдеггер був німцем, а німці, як відомо, люди прискіпливі та уважні. Цей учений муж свого часу чи то нормально йобнув шнапсу, а може, й зіганув якось невдало, але звернув увагу на один баг у німецькій — і не лише німецькій — філософії.

Звернув він увагу на самий феномен буття і на його точне визначення. На те, що всі оці німчики, всі оці канти з гегеля’ми, хоча й оперували поняттям буття, вибудовуючи на ньому свої потужні конструкції, але визначення самому поняттю давали, або вкрай умовне, або й геть ніякого. Ось вам буття, добродії, і пиздець. Романтика!

Наука, а я вважаю філософію все ж таки наукою, без чіткого результату, який можна лабараторно і, головне, неодноразово перевірити, — це кухонний пиздьож за жізнь, а не наука. Як можна оперувати усіма поняттями, не маючи чіткого визначення найголовнішого з них — базового поняття буття? Не маючи конкретної відповіді на запитання: буття, це взагалі що таке? Звичайно, якісь відповіді існують, але усі вони або формальні, мовляв, від’їбіться від нас, або просто кумедні і мають відверто гумористичний характер. Аби просто щось пизданути по-німецьки, бо німецькою мовою дуже кортить попиздіти. Дазайн! Шайзе! Дуже пристосована до гавканини і наказів балачка.

Тут голос трохи закашлявся, мугикнув щось нерозбірливе і додав:

— Слава Йсусу Христу! Амінь, браття і сестри! Зіга-зага! Дазайн!

Запала тиша, усі напружено думали про те, звідки могла звучати ця полум’яна, але не вельми зрозуміла промова.

— Боєць Юхименко! — пролунав командний голос Переїбихаудегена. — Покажи, що там у тебе в кульку? Везеш заборонені предмети?

Юхименко зашарівся, але швидко усвідомив, що діватися йому уже нікуди, і вийняв з кулька щось акуратно замотане у махрового рушника. Трохи поборсавшись, він розгорнув округлу і вельми несподівану річ. Це була добре доглянута голова Дмитра Олександровича Корчинського, цілком собі жива, з нормальним філософським виразом обличчя. Її вуса були красиво зачісані, очі блищали осмисленістю. Голова була цілком собі довольна. Вона окинула поглядом салон фаршрутки, дещо втомлено посміхнулася у вуса і продовжила проповідь:

— Але це ще не все...

Втім, Юхименко легенько ляснув її рушником, вона знову замовкла і заворушила вусами, спокійно позираючи на товариство.

— Так от чого ти копирсався у своєму кульку, Юхименко! Все ясно. Годував її? — поцікавився у солдата Остап Вішну.

— Годував!

— Чим годуєш?

— Горгонзола, оливки, червоне сухе, переважно каталонське, іншого вона не їсть.

— Я знаю, Юхименко. Корчинські іншого й не їдять! Де ти її взяв? Там були ще такі самі? — зі знанням справи продовжив допитуватися Вішну.

— Голови ще були, Остапе Паранірвановичу, але то були обичні сєпарські баняки. Після нашого мінометного обстрілу трохи повідпадало.

— Юхименко, ти розумієш, що це вкрай рідкісна, практично музейна річ? — знову втрутився у допит Переїбихаудеген. — Я за все життя бачив лише кілька голів Корчинського. До речі, твоя у чудовому стані, зазвичай вони трапляються трохи покоцані авантюрами, але то таке. Юхименко, нахуя вона тобі здалася?

— Пане Арлекіне! Я знайшов її в АТО! Ми накрили сєпарський блокпост під Краснокомуняцьком, вона там лежала в ящику з-під гранат. Сєпари її зовсім не годували, били, гралися нею у футбол. Насилу її вилікував, не забирайте! Я її в Києві по усіх лікарнях тягав, жалко ж, врешті знайшов хорошого головолога, він її поставив на ноги, тоїсть на вуса. Вона мені помагає, може консерву зубами відкрити, наприклад, і навіть цинк з патронами. Крім того, вона дуже ерудована, підказує, буває, що по ділу, історію війн добре знає, всякі оповідки про кондотьєрів розказує. Мені це цікаво, я так освіту отримуваю, бо маю тіки середню, а вона зараз, самі знаєте, яка хуйова.

— Ладно, — пом’якшив тон Остап Вішну, — держи її в кульку, але пам’ятай, що це річ доволі небезпечна сама по собі. Може втекти і наробити шкоди. Вони дуже підступні, хоча до пори до часу цілком собі лагідні й привітні. Поки їй з

1 ... 12 13 14 ... 30
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Фаршрутка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Фаршрутка"