Книги Українською Мовою » 💛 Детектив » Кохання по-королівськи, або Не гай мого часу!, Анні Кос 📚 - Українською

Читати книгу - "Кохання по-королівськи, або Не гай мого часу!, Анні Кос"

105
0
10.06.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Кохання по-королівськи, або Не гай мого часу!" автора Анні Кос. Жанр книги: 💛 Детектив. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 133 134
Перейти на сторінку:

— Справді? Не знав. Але в усьому іншому ви не помилилися, браво, — Говард підвівся і вклонився, підкреслено шанобливо, потім сів назад і, трохи понизивши голос, вимовив: — У такому разі дозвольте озвучити те, заради чого, власне, я й наважився перервати ваше усамітнення.

— Еньяне Брамс, — Марсела застережливо поклала руку поверх його зчеплених у замок пальців. — Нам обом, безперечно, лестить ваша увага, проте ми з еньяном Гоффом поки що не готові переривати цю чудову подорож. Не вважайте за жіночий егоїзм, однак, гадаю, ми заслужили на медовий місяць або навіть рік.

— Навіть якщо я готовий запропонувати вам дуже щедру компенсацію за створені незручності?

— На жаль, ваші джерела знову помилилися: я не найманка.

— Неточно висловився, — усміхнувся Говард. — Я пропоную плату зовсім не за дії, а лише за ваш розум. Ви, як ніхто інший, знаєте придворні підводні течії і неписані закони вищого суспільства. Нам усього лише потрібна консультація, аналіз, кілька слушних порад щодо традицій укладання шлюбів у деяких, вельми специфічних випадках. З усім іншим я впораюся сам.

Марсела кинула короткий погляд на секретаря, але той не посмів втрутитися в розмову.

— Вибачте, еньян Брамс. Можливо, пізніше. Суттєво пізніше, — вимовила нарешті Марсела.

— Це означає «ні»?

— Я не настільки легковажна, щоб казати вам і вашій родині «ні». Лише «коли-небудь».  

— Запевняю, вам дозволено все, зокрема й відмова. Цінність багатьох порад полягає у щирості та добросердечності. В іншому разі вони можуть стати небезпечними і навіть призвести до біди. Утім, буду радий, якщо ви передумаєте. Якщо це станеться до того, як плавання завершиться, дайте мені знати. Якщо пізніше, напишіть за цією адресою, — Говард вийняв із кишені жилета картку, підписану золотим чорнилом, і поклав її на стіл, потім встав і вклонився. Магоплав якраз вийшов з-під захисту мису і розсік носом першу справжню хвилю. Палубу відчутно хитнуло. — О! Вітаю у відкритих водах. Дивовижний простір для маневру, правда ж? — усміхнувся еньян Брамс. — Моя повага, леді Гейб. Еньян Гофф, тисячу вибачень, що завдав клопоту.

Він кивнув і неспішно вирушив на прогулянку вздовж борту. Слідом покірно попленталася худенька дівчина. Марсела б назвала її миленькою, якби не вираз ретельно прихованої ненависті в очах незнайомки. Причому ненависті, спрямованої зовсім не на леді Гейб із супутником.

Йєнс проводив обох важким поглядом:

— Це було несподівано, — констатував він.

— Радше неминуче, — зітхнула Марсела, розглядаючи картку. — А хто ця дівчинка поруч із Говардом? Не помічала її раніше.

— Начебто прийомна дочка або племінниця, не знаю напевно. Вона тримається тихіше води і нижче трави і рідко виходить із каюти.

— Тоді звідки відомості про спорідненість?

— Чужі розмови, — напружено відгукнувся Йєнс. — Вибач, але звичку слухати не так-то легко відкинути.

— Прийомна донька... Майже сім'я… Як же не вчасно. Яка наступна зупинка? 

— Таорміні, крихітне містечко, ми зайдемо туди, щоб поповнити запаси води. Потім — через два дні шляху на захід — сонячний Палерм'ю.

— Палерм'ю, вулиця фонтанів, будинок чотири, — зачитала Марсела, перед тим як відправити крихітний клаптик паперу за борт. — Як думаєш, може, нам варто продовжити подорож сушею? Ця хитавиця така нав'язлива, не впевнена, що витримаю її довго.

— Хочеш прийняти його пропозицію? — з ледь прикритим сумом уточнив Йєнс, відвертаючись до синьої поверхні води.

— Навпаки, — Марсела торкнулася щоки супутника і змусила його подивитися собі в очі. — Я подолала своїх демонів і точно знаю, коли слід зупинитися, щоб не втратити того, хто по-справжньому дорогий. У нас є свобода, молодість, половина статків Гейба. При цьому ніхто не стане нас переслідувати, щоб мститися чи з'ясовувати стосунки. Такі подарунки долі треба цінувати. Однак, — забарилася вона, — світ навколо нас не бажає зупинятися. 

— Звучить так, ніби ти все ж хочеш продовжити гру.

— Не хочу, але дещо мене зачепило. Та дівчина, вона така юна, недосвідчена й, схоже, налякана. Ти ж теж помітив, як дивно вона дивилася? Обіцяю, що викину цю історію з голови, щойно ми переконаємося, що йдеться про якесь дрібне шахрайство або щось подібне.

— Отже сходимо в Таорміні?

— Можливо. Однак вирішувати тільки тобі, я достатньо вирішувала за нас двох, — дуже серйозно відгукнулася леді Гейб.

Йєнс витримав її довгий погляд, потім повільно підвівся, подав леді руку і притягнув її до себе, наплювавши на здивовані погляди оточуючих. 

— Тоді на нас чекає ще одна шахова партія. Граєш чорними чи білими?

— О ні, любий. Правила ми визначаємо самі, а це означає, що леді завжди ходить перша.

 

===========

Ось і все, цю історію завершено)))) Та чи завершено пригоди у світі архітекторів магії? Точно ні! «Леді ходить перша» вже на сайті!

Підписуйтеся й читайте з задоволенням, а я буду рада вашим відгукам та лайкам :)

PS. Також запрошую до читання "Темного шляху", масштабного пригодницького фентезі про юну Йорунн, її темний дар, небезпечного наставника й таємницю, заховану між світами.

Ваш автор.

===========

Кінець

1 ... 133 134
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Кохання по-королівськи, або Не гай мого часу!, Анні Кос», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Кохання по-королівськи, або Не гай мого часу!, Анні Кос"