Книги Українською Мовою » 💛 Езотерика » «І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко 📚 - Українською

Читати книгу - "«І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко"

553
0
11.05.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "«І бачив я звірину...»" автора Віктор Васильович Савченко. Жанр книги: 💛 Езотерика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 13 14 15 ... 76
Перейти на сторінку:
говорячи: «Пошли свого гострого серпа, і позбирай грона земної виноградини, бо грона її вже доспіли.» 19 І Ангол кинув додолу серпа свого, і зібрав виноград на землі, і вкинув в велике чавило Божого гніву. 20 І потовчене було чавило за містом, і потекла кров із чавила аж до кінських вуздечок, на тисячу шістсот стадій…» (гл. 14).

Тому, хто бачив, як товчуть виноград на вино, зрозуміла метафора «чавило».


11. А чому «за містом»?

Раніше держави були містами. За містом — це означає на краю держави. Крим і був краєм, периферією імперії. «Інший Ангол, що мав владу над вогнем…» Постріл — це згорання пороху, вогонь, що виривається зі ствола. Не зрозуміло чому «потекла кров із чавила аж до кінських вуздечок»? Скоріше це також метафора. А от щодо «тисячі шестисот стадій…», то тут ідеться про цілком конкретну відстань. Біблія числами не легковажить.

Передусім, що таке стадій (стадія)?

Це — міра довжини, відстань, яку проходить людина за час сходу Сонця, тобто за дві хвилини. Вперше стадій застосували у Вавілоні (16 — 6 ст. до н.е.) — він дорівнював 194 м. Існували також стадії єгипетський — 174,5 м., фараонів — 209,4 м., птолемеївський і римський — 184 м. За «Словником іншомовних слів» єгипетський стадій дорівнює 230,4 м.

Про яку ж відстань ідеться в «Об’явленні…»?

Якщо виміряти її

вавілонськими стадіями (1600 х 194), то вона дорівнюватиме — 310400 м.;

єгипетськими (1600 х 174,5) — 279200 м.;

єгипетськими за «Словн. іншомовн. слів» (1600 х 230,4) — 368640 м.;

фараоновим (1600 х 209,4) — 335040 м.;

птолемеївським і римським (1600 х 185) — 296000 м.

Середня величина чисел 310400 + 279200 + 368640 + 335040 + 296000 дорівнює 317856 м. або 317 км.856 м.

За мапою «Кримська область», виданою Головним управлінням геодезії та картографії СРСР (Москва, 1967), масштабом 1: 600000, відстань, що її має Кримський півострів із заходу на схід, дорівнює 329,4 км. За мапою Кримського півострова, що її наводить УРЕ (т.7, 1962), масштабом 1: 1500000, ця відстань дорівнює 325,5 км. Тобто дані різних картографів відрізняються майже на чотири кілометри.

Отож п’ять наведених відстаней, як і середня від них, дуже нагадують ту, що її має Кримський півострів від крайньої його західної точки до східної. Імовірно св. Ів. Богослов дав відстань, виміряну в фараонових стадіях, яка дорівнює 335,04 км. Куди поділися кілька кілометрів? Скоріше за все помиляється не Біблія, а картографи. Хоча така неузгодженість істотного значення не має.

Якщо в гл.14 «Об’явлення…» дається така точна довжина Кримського півострова з заходу на схід, то є всі підстави припускати, що й «кінські вуздечки» — не лише метафора на кількість пролитої крові, а також географічний термін, що ховається за грецькою, татарською, давньоруською назвами або більшовицьким перейменуванням і визначає орієнтацію пролитої крові з півночі на південь (саме з півночі, бо на півдні — море). Схоже, що йдеться про Перекопські озера та Сиваш — мілководні водойми, шар води (ропи), в яких в залежності від пори року коливається в межах одного метра, тобто до висоти кінської вуздечки. Скориставшись тим, що західний вітер відігнав воду, група військ армії Фрунзе сьомого листопада 1920 року вбрід форсувала Сиваш і вранці восьмого оволоділа півостровом Литовським. Форсували разом з кіньми — отже ропа була їм не вище вуздечок.

З цього й почалося чавлення на «краю міста», куди Анголи «позбирали грона земної виноградини, бо грона її вже доспіли».


12. «1 І бачив я звірину, що виходила з моря людського» (гл.13).

«3…І сталася кров, немов у мерця, — і кожна істота жива вмерла в морі» (гл.16).

Йдеться про те ж саме море — людське (чоловіків, жінок, дітей, етноси, конфесії, раси).

У морі, де води всіх рік перемішуються, складаються властиві тільки для цієї водойми природні умови. В імперії, де багато етносів, також налагоджуються такі закони, які визначають «кажній пташці по комашці». Падає влада — рушаться закони нею створені. В морі за природних катаклізмів гинуть види риб, молюсків, мікроорганізмів, у державі — партії, соціальні групи, конфесії.

«…І сталася кров»… — громадянська війна у всій імперії; «…немов у мерця…» — померла стара імперія; «…і кожна істота жива вмерла в морі…» — не стало імперії — люди, котрим пощастило вижити, стали складниками вже іншої системи — більшовицької. Фізично вони не вмерли, їх не стало в тому значенні, в якому вони були доти — підданими династії Романових.


Третій ангол

13. «4 Третій же Ангол вилив чашу свою на річки та водні джерела, — і сталася кров. 5 І почув я Ангола вод, який говорив: «Ти праведний, що Ти є й що Ти був, і святий, що Ти це присудив! 6 Бо вони пролили кров святих та пророків, — і Ти дав їм напитися крови. Вони варті того!» 7 І я чув, як жертівник говорив: «Так, Господи, Боже Вседержителю! Правдиві й справедливі суди твої!»

Море живиться ріками, що в нього впадають, ріки (великі й малі) існують завдяки водним джерелам. Етнос — повна подоба річки. Він так само живиться від своїх етнічних джерел — родів, тече в просторі (територія народу) і часі — від покоління до покоління. Так само, як води рік відрізняються за температурою (північні прохолодніші), сольовим складом, замуленістю, так і народи відмінні один від одного за темпераментом, рисами характеру і т.ін., що називається ментальністю.

Отож «річки та водні джерела», що на них вилив чашу свою третій Ангол, не така вже й потаємна метафора.

Визначальним «водним джерелом», що живив ріку російського етносу, був рід Романових, а його «становим хребтом» — царська династія. За ними йшли князівські, графські роди, що галузилися своїм корінням

1 ... 13 14 15 ... 76
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги ««І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "«І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко"