Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Берегиня, Настуся Соловейко 📚 - Українською

Читати книгу - "Берегиня, Настуся Соловейко"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Берегиня" автора Настуся Соловейко. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 15 16 17 ... 71
Перейти на сторінку:

– Цікаво. – вона підхопила свою маленьку валізку й жбурнула її на ліжко біля мене.

Я не знала, що на це відповісти, тож, просто продовжила діставати свої речі.

Двері знов відчинилися і на порозі з'явилася маленька блондинка.

– Ох, нарешті знайшла! Ці Кмихи ні на що не годяться, навіть дорогу нормально показати не можуть! – вона помахала долонями біля лиця – Тут така задуха, може, допоможете мені затягнути валізу? Я до речі Марта Грей.

Ми допомогли Марті та представилися. Вона і справді виявилася нижчою за мене, але пишною, як булочка.

Сині очі, рум’яні щоки й іскриста посмішка – такою я побачила цю дівчину.

– А давайте, кожна розкаже трохи про себе!? – сплеснула вона руками

– Нехай Ельвіра почне. – сказала Флора.

– Ну що ж, я, як ти і сказала Флоро, аристократка, походжу із древнього роду, але мої батьки давно померли. Я берегиня і в мене низький рівень дару.

Дівчата перезирнулись.

– Берегиня?! – спитали одночасно.

– А я про них читала. – повільно проговорила Флора – Начебто, раніше вас було багато.

– Так. Принаймні, так кажуть.

– Так от чому ти тут! – трохи криво всміхнулася вона.

– Та взагалі то, я тут щоб вчитися! – відповіла роздратовано.

– Тихіше дівчата, – примирливо сказала Марта – не треба сваритися! Ну, подумаєш, малий рівень дару, в мене он, високий рівень, а взяли тільки на спецкурс.

– Але чому? – здивувалась я

– Тому що я звичайна людина, і мої батьки ніякі не маги, та й взагалі, в нас магів в сім'ї ніколи не було.

– Алеж, так не повинно бути!

Флора пирхнула.

– Втім, так є, міс аристократична наївність. Якщо ти проста людина, і не походиш з магічної сім'ї, навіть при високому рівні дару ти навряд чи потрапиш до одного з факультетів, навіть за гроші.

– Та, як же так? Скрізь розказують про рівність і однакові права!

– Ага, а ще ельфи закохуються у людей! – насмішкувато відповіла Флора.

– На жаль, Ельвіро, Флора права, мій батько дуже заможний, займається торгівлею, та це не допомогло.

– Взагалі то, мені не дуже хотілося сюди їхати. – проговорила Флора – Одначе, якщо вже дар прокинувся не можна їм нехтувати, довелося залишити бабусю одну, вона єдина моя рідна людина.

– Мені шкода. – сказала я.

– Та вже як є. Дар в мене середній, то, хоча б зможу добре заробляти після спецкурсу. – посміхнулася Флора.

– Що ж дівчата, раз так, пообіцяймо підтримувати одна одну, бо відчуваю, що проблем у нас буде достатньо. – сказала Марта.

Вона виявилася правою.

Окрім нас на курс потрапило ще десять дівчат. Майже всі з них були із досить сильним даром. Незвичайним було те, що в них дар прокидався в абсолютно різному віці, на відміну від спадкових магинь. Наймолодшою була дівчинка дванадцяти років – Меггі, а найстаршою виявилась Флора, їй було двадцять два.

Така вікова різниця у групі теж додала проблем. Меггі, наприклад, змушена була пропустити цілий рік у школі, та й взагалі, різний рівень знань і підготовки неабияк вплинув на подальше навчання.

Нами ніхто особливо не опікувався, Кмих просто приніс список книг, який ми повинні були отримати у бібліотеці та роздав кожній магічну карту будівлі й розклад занять.

– Щоб не блукали як вівці. – проскрипів він.

Предметів нам викладали багато, але здебільшого, вони стосувалися історії й теорії магії.

Історія магії, історія королівства, історія артефакторіки й ще зо п'ять таких історій.

Більш-менш корисними здавалися всього чотири: контроль магічних потоків, магічне перетворення, створення артефактів і магічна практика.

Трохи пізніше я дізналася, що ні в кого з дівчат дар не підходив до жодної з чинних категорій, всі вони могли використовувати магію для будь-чого: хоч квіти вирощуй, хоч лікуй людей.

Ще, нам видали форму, страшну, як смертний гріх. Сірі однакові сукні з чорними комірами-стійками й кошмарними чорними квітками на рукавах.

В цій сукні я виглядала так, ніби просиділа у підвалі більшу частину свого життя, ховаючись від світла. 

Особливо жалюгідною видавалась наша форма у порівнянні з іншими. Творчині носили зелені сукні, цілительки – жовті, охоронниці – червоні, а воїтельки – чорні. До того ж, у воїтельок і охоронниць були розшиті сріблом костюми для тренувань. Бриджі й просторі кофти. Не говорячи вже про комфортне взуття.

Нам же доводилося бігати і пригати  в якихось незрозумілих чи то штанях чи то юбках, такі широкі в них були штанини й футболках на десять розмірів більше. Все того ж противного мишачого кольору.

Та найгіршим виявилося ставлення до нас, як самих дівчат-магинь, так і викладачів.

Презирливі погляди та регіт за спиною стали моїми постійними супутниками. Як тільки їм не набридало?

Викладачі ж постійно запізнювались, а іноді й зовсім не приходили. На лекціях не вважали за потрібне щось пояснювати, монотонно читаючи з листа.

Єдиним хорошим викладачем виявився Ерік Рот. Він викладав контроль магічних потоків нашому курсу. І хоча, предмет був здебільшого теоретичним, він наполягав на практиці. На заняттях ми вчились концентруватися й відчувати лінії сили, які проходять по всьому тілу, збирати їх разом і використовувати.

Та навіть хороше ставлення до нас Еріка, ніяк не змінило того факту, що дівчата з сильним даром, як Марта наприклад, вкрай погано володіли своєю магією, особливо коли нервували, або ж злились. Розбиті вікна, вирвані двері й, навіть, тріщина в стіні – таке траплялось досить часто. Для мене було очевидно, що таким сильним магиням потрібен не якийсь недолугий спецкурс, а нормальне навчання. Та все одно, дівчата вчились старанно. З такими, як я, проблем не було.

Спочатку, Ерік нічим не показав, що ми знайомі. Я, навіть, трохи образилась. Невже, він такий самий сноб, як і всі інші?

Однак, виявилась не правою. Одного дня він зустрів мене в саду.

1 ... 15 16 17 ... 71
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Берегиня, Настуся Соловейко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Берегиня, Настуся Соловейко"