Книги Українською Мовою » 💛 Езотерика » «І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко 📚 - Українською

Читати книгу - "«І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "«І бачив я звірину...»" автора Віктор Васильович Савченко. Жанр книги: 💛 Езотерика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 16 17 18 ... 76
Перейти на сторінку:
«судовими виконавцями».

Доля Романових спіткає всі княжі та графські «водні джерела», всі титуловані роди, на яких упродовж кількох століть трималася ідея «другого Риму». Але першим, кому судилося сплатити кармічні борги, стало царське — сакральне «водне джерело».

Трагедія сталася в липні 1918-го, «коли шкідливі та люті болячки обсіли людей, хто мав знамено звірини й вклонявся її образу» (червоний терор), але вона водночас пояснює і слова ангела вод та жертівника, які казали: «Ти праведний, що Ти є й що Ти був, і святий, що ти це присудив! 6 Бо вони пролили кров святих та пророків, — і Ти дав їм напитися крови. Вони варті того! 7 І чув я як жертівник говорив: «Так, Господи, Боже Вседержителю! Правдиві і справедиві суди твої!» (гл. 16).

А тепер порахуємо монархів з роду Романових:

1. Михайло Федорович (1613 — 45).

2. Олексій Михайлович (1645 — 76).

3. Федір Олексійович (1676 — 82).

4. Іван V Олексійович (1682 — 96).

5. Петро І Олексійович (1682–1725).

6. Катерина І (дружина Петра І) (1725 — 27).

7. Петро ІІ (онук Петра І) (1727 —30).

8. Анна Іванівна (дочка Івана V) (1730 — 40).

9. Іван VІ Антонович (правнук Івана V) (1740 — 41).

10. Єлизавета Петрівна (дочка Петра І) (1741 — 61).

11. Петро ІІІ (онук Петра І) (1761 — 62).

12. Катерина ІІ (дружина Петра ІІІ) (1762 — 96).

13. Павло І (син Петра ІІІ) (1796–1801).

14. Олександр І (син Павла І) (1801 — 25).

15. Микола І (син Павла І) (1825 — 55).

16. Олександр ІІ (син Миколи І) (1855–1881).

17. Олександр ІІІ (син Олександра ІІ) (1881 — 94).

18. Микола ІІ (син Олександра ІІІ) (1894–1917).

Як видно, Микола ІІ виявився вісімнадцятим і останнім коліном влади Романових.

Випадковість?

А те, що він відрікся від престолу саме 1917-го (сума цифр — 18) також випадковість? А те, що його діда — Олександра ІІ вбивають терористи в окультний 1881-й також випадковість?

Про трагічну загибель династії Романових віщувалося віддавна. Вже дід Миколи ІІ Микола І клопотався тим. Не цікавість обивателя погнала його на околицю Петербурга, в халупу до ворожки Марфуші.

Імператор зайшов до неї не називаючись, в старій офіцерській шинелі померлого брата Олександра І.

— Сідай, не соромся, — зустріла його ворожка, показуючи на лавку. — Хоч лавка це не трон, проте на ній безпечніше й спокійніше… Ти хочеш знати, скільки тобі лишилося жити? Ну, так слухай: перш ніж прийде весна, настане твоя остання хвилина.

Вже цього було досить, щоб викликати роздратування відвідувача. Коли ж вона почала оповідати про його минуле, казати про те, що він думав і знав тільки сам, імператор не витримав…

Проте, коли до будинку ворожки за годину під’їхала чорна закрита карета таємної поліції, було вже пізно. Найкраща петербурзька чаклунка, на прізвисько «київська відьма», випила отруту. Напевне, їй було відомо не лише про третій відділ — апарат військово-поліцейської диктатури — та прізвиська Миколи І, що дав йому люд — «Палкін», «лютий Нерон», а також його наміри щодо неї. Марфуша втекла від тортур на той світ.

Треба сказати, що імператор помер з точною відповідністю до пророкувань —2 березня 1855 року.

В сім’ї Романових побутував переказ про віщування якогось пустельника Серафима (чи не Серафима Саровського?) стосовно долі династії. Віщування записав один відставний генерал і за наказом Олександра ІІІ воно начебто зберігалося в архіві жандармського корпусу.

За Миколи ІІ цей папір довго розшукували і зрештою знайшли, але в департаменті поліції. Цар читав: «На початку царювання цього монарха будуть нещастя і біди народні. Настане розбрат великий в державі, батько на сина піде і брат на брата…» Писалося там і про війну невдалу, що передуватиме розбрату.

Чи не російсько-японську?

Микола ІІ відчував наближення катастрофи. Прагнучи якщо не попередити її, то бодай підготуватись до неї, він то їде в Саров до якоїсь ясновидиці Паші, то дослухається до пророцтв придворної дами, мадам Лейтенбергської, в котру нібито вселився дух, то в Царське Село з Козельська привозять юродивого Митька і трактувальника його мимрень Єльпідіфора і нарешті в палатах оселяється Григорій Распутін.

Судячи з того, з якими словами Микола ІІ зустрів смерть свою і своїх рідних, він знав, що таке станеться. Можливо, йому невідомі були тільки обставини та деталі трагедії.

Наводить на роздуми ще й таке. Двоє найжорстокіших володарів Російської держави Іван Грозний і Йосип Сталін померли в роки з сумою цифр 18. Перший — 1584-го, другий — 1953-го. З ними померли й створені ними режими.


15. «Річки та водні джерела» — то народи, з яких складалася Російська імперія. «…І сталася кров…» — почалися громадянські війни вже всередині «річок»—народів. Зокрема в російському етносі завирували міріади «джерел» і «струмків» та повстали на повноводні «кровоносні судини» організму етнічної Росії.

Таке ж саме сталося в державах-сателітах Польщі, Фінляндії, Литві, Латвії, Естонії, де «джерела» і «струмки» утворили повінь й знесли геть усе чужорідне й тих, хто зрадив племені.

В Україні змагалися між собою за владу кілька потуг: Симон Петлюра та його партія, гетьман Скоропадський — уламок трону Романових, Нестор Махно — за ідейними переконаннями близький до звірини. (Ідеї комунізму та анархізму відрізняються тільки тим, що перші, перед тим, як перейти до народовладдя, вважали, що народ треба до цього підготувати з допомогою тієї ж влади, а другі проголосили народовладдя одразу.)

Громадянські війни в Польщі, Фінляндії, Литві, Латвії, Естонії, в Закавказьких республіках, в Україні закінчилися проголошенням незалежності. Проте вистояли тільки

1 ... 16 17 18 ... 76
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги ««І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "«І бачив я звірину...», Віктор Васильович Савченко"