Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Практична педагогіка, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Практична педагогіка" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 178 179 180 ... 182
Перейти на сторінку:

— Ми зустрілися б в іншому місці, - наполягав Вовка. - Ми неодмінно зустрілися б. Я б не пройшов мимо такої, як ти. Ти б теж навряд чи мимо мене спокійно пройшла б, - нагадав Вовка, на кого він схожий.

— Я пам'ятаю, як ти діставав мене перші місяці. Був момент, я навіть хотіла тебе прибити чимось, - зізналася. – Такий пакосний був, капець.

— Це тому, що ти мені з першого погляду страшенно сподобалася. Треба ж було якось вийожитися, щоб ти звернула на мене свою увагу.

— А наче ти був таким непомітним… - Вовка не дав мені договорити, закривши рота солодким поцілунком. Які могли бути розмови, коли у нас починався медовий місяць.
***
З дня нашого весілля минуло не два роки, а усі п'ять. Вовка завершив навчання у туристичному інституті.  Рік він якось відучився на стаціонарі, а потім все ж таки перевівся на заочне відділення, оскільки ми  вирішили пожити в Криму, заодно й будиночок упорядкувати. Рік тому повернулися до Києва, і вже пів року, як мій благовірний - головний менеджер туристичної фірми «Пегас». Насамперед Вовка організував поїздку до Єгипту для Владіка, Світлани та Ваньки. Як вони потоваришували з Владіком – словами не описати, таке відчуття, що не лише я сестра Владіку, а й Вовка йому брат.

— Це типу подарунок на День народження? - запитав у мене здивований Влад, показуючи недешеві путівки.

— Ні, Владе, це наш Вова так борг віддає. Пам'ятаєш, як ми його з бандитського болота викуповували?

— Та я вже й забув, чесно кажучи, - чухав невелику залисину мій братик.

— А він не забув. Не хоче бути винним. Тому прийми і ні про що не питай, - порадила я.

— Так а що тут питати? Я його перше тоді як побачив, коли мотик пригнав, – зрозуміло все з вами стало. Я ще тоді збагнув, що не просто він учень.

Вовка спить і бачить себе директором власної  туристичної фірми. І я вірю, що стане, дуже вже цілеспрямований. Мій батько пропонував йому стартові гроші для реєстрації та відкриття своєї фірми, але Вовка не взяв – гордий. Після того ушана бруду, який мій тато на нього вилив, добре, що взагалі один з одним  розмовляють.

Нашим донечкам-близнючкам Дашці та Машці вже чотири рочки. Вовка – чудовий тато. Він знаходить час і для мене, і для роботи, і у вихідні погуляти з нашими принцесами. Дівчата – татові до кінчиків пальчиків, геть на Вовку схожі, як під капірку зроблені. 

Пропрацювавши рік у Наташчиному журналі, дуже скучивши за дітьми, я все ж таки не витримала. Все та ж Наташка (за обіцянку не кидати рубрику «Любовний детектив») знайшла мені невеличку гімназію з поглибленим вивченням англійської мови. Привабило в цій школі мене не те, що вона світла й чиста, обставлена новими меблями, а класи наповнені всім необхідним. Ні, не цим «купила» мою душу педагогічну. Тут немає класного керівництва. Тому що кожен клас має окремого педагога-куратора, який виконує обов'язки класного керівника. Лише класного керівника. Ці жінки (чоловіків на цій посаді в гімназії немає) ведуть документацію та проводять весь навчальний день разом із дітьми, особливо уважно стежать за підопічними на перервах. Я ж викладаю лише зарубіжну літературу та поетику в старших класах, зовсім не побоюючись, що мене змушуватимуть взяти класне керівництво. Я назавжди залишуся мамою Сонею для своїх  двадцяти чотирьох вихованців, до яких прикипіла душею, яких вважаю хоч трохи, але своїми дітьми. То був мій єдиний клас, єдиний випуск. Мій особливий клас. В той же час я займаюсь улюбленою справою і отримую від цього задоволення. 

Вовка навчив мене гарно готувати. Виявляється, я і кухня – сумісні речі! Особливо гарно виходять пиріжки, тістечка, тортики, прянички й булочки.
Я щодня дякую Богові, що ми з Вовкою разом, що в мене вистачило тоді сміливості піти всупереч громадській думці й послухати голос серця. І, може статися, Вовка колись знайде іншу, як каже мій тато, піде з сім'ї чи ще щось погане (ніхто не застрахований від такого), але то буде колись, якщо взагалі буде, в чому я дуже сумніваюся. А я живу сьогоднішнім днем, живу на повні груди. Ми пережили з Вовкою період шаленої пристрасті (люди кажуть, що це медовий місяць, здається, до року затяглося), тепер у нас період спокійного кохання. Поки мій тато виявився неправим – ідилія триває, незважаючи ні на що.

 

І як бонус - невеличкий пост скриптум... Гортайте далі...
 

1 ... 178 179 180 ... 182
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Практична педагогіка, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"