Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Практична педагогіка, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"

206
0
09.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Практична педагогіка" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 181 182
Перейти на сторінку:

— Соня Костянтинівно, а хочете, я вас влаштую завучем у приватну школу на Печерську? У мене там директор знайомий, - запитав Едік, вкотре присівши біля мене.

— У неї нормальна робота у шикарній школі. Не піде вона до твоєї приватної, ага, Соня? - звідкись виріс Вовка. Коли я за пів години до цього тихенько спитала його, навіщо він влаштував цей цирк із непорозумінням щодо нашого шлюбу, Вовка відверто зізнався, що не хотів бути на цьому святі особливим, а хотів бути просто одним із однокласників. Я зрозуміла, але тепер настав момент, коли замовчати наш шлюб було неможливо.

—    А ти б не ліз, - знову два лідери збиралися сваритися. І я зрозуміла, що настав час виводити всіх зі стану суцільного незнання. – Вона сама вирішуватиме. Може, з чоловіком порадиться, але не з тобою так точно. Ти ж їй не чоловік?

У залі запанувала тиша, коли я голосно сказала:
— Чоловік, Едік! Уже шість років, як чоловік!

Це як фінал п'єси «Ревізор» – німа сцена. А далі – вибух оплесків та привітання. І тільки в очах Новікової  Лєни та Едіка – неприхований  смуток. Двоє безнадійно закоханих назавжди втратили ілюзію та надію.

— Ні, ну ми знали, що він вам подобається, але щоб заміж за нього ..., - Едік не знаходив слів для того, щоб сформулювати свою лавину думок, вихор почуттів, що його охопили. – І не шкодуєте?

— Якби повернути шість років назад, я зробила б так само, - запевнила Едіка, а разом з тим і всіх, хто уважно слухав.
— Та куди б ти ділася? – Вовка обійняв мене і потіг на естраду танцювати.

Як завжди, Вовка мав рацію: я не хотіла, щоб ця ніч закінчувалася. І коли я по одному на ранок проводжала своїх колишніх учнів, вони обіцяли мені, що будуть дзвонити, забігати в гості, і наступного року цього ж дня ми так само зберемося. Домовилися, що такі зустрічі стануть традицією. Вовка обіцяв, що збере всіх неодмінно якщо не наступного року, то через рік – точно!

Останнім йшов Едік. Поцілувавши мою руку й потиснувши Вовчину, він побажав нам довгих років разом і менше розчарувань.
— Я завжди тобі заздрив, Титаренко. І тепер – теж. Ти хоч розумієш, як тобі пощастило? - він був п'яний, тому говорив те, що думав.

— Не сумнівайся, я здатен оцінити ступінь мого везіння, - запевняв Вовка, ніжно гладячи мою спину своєю правою рукою, а Едіку показуючи світлини наших Машки і Дашки.

О шостій ранку до ресторана під'їхало таксі (свою машину Вовка залишив удома, знаючи, що питиме) і водій чемно запросив нас із Вовкою до салону, а подарунки з квітами завантажив у багажник.

— Боже, скільки троянд! Що я з ними робитиму? – скоріше питала у себе, ніж у Вовки. Але він нагадав:

— Варення звариш. Досвід уже є.

— Куди їдемо? - запитав водій таксі.
— Поїдемо за дівчатками до мами? - наївно запитала я Вовку, але по блиску в очах зрозуміла, що найближчі години ми проведемо в ліжку.

— Ні, Соня, програма трохи інша, - запевнив Вовка.

— Добре. Така програма мене також влаштовує. Поїхали, - погодилася я і назвала нашу адресу.

— Як добре, що ти розумієш усе навіть за поглядом, Соня Костянтинівно. За що я тебе й люблю, – похвалив Вовка.
— І чого це так офіційно? Соня Костянтинівна? – здивувалася я.

— Спогади навіяли. Колись ти мене лаяла за те, що я називав тебе просто Сонею, пам'ятаєш? - повертав мене в минуле Вовка.

— Чудово пам'ятаю! Але таке враження, що це було не зі мною. І в іншому житті. А за подарунок – дякую!

— Я ще не подарував, - здивувався Вовка.

— А зустріч класу? – нагадала я.

— Це так, прелюдія. Ти ж хотіла дізнатися, що, хто, як? А  подарунок чекає вдома.

— І що це? - найбільше я боялася, що це буде якась тварина. Мені й Багіри з її трьома цуценятами, яких ми ніяк не могли поки що прилаштувати, вистачало з головою.

— Тиждень у Венеції. Ти ж хотіла по каналам поплавати, у палаццо пожити?

— Хотіла, - погодилася, стрибаючи в душі від щастя.

— Так от мрії повинні збуватися, - гордо заявив, і на подяку отримав поцілунок.

          Тепер вже точно  фінал цієї історії….
                      Дякую усім, хто читав, ще більше тим, хто коментував.
           Сподіваюсь, що роман сподобався. 

Хотіла б дізнатися Ваші враження, любі читачі.

Кінець

1 ... 181 182
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Практична педагогіка, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Практична педагогіка, Ксенія Демиденко"