Книги Українською Мовою » 💙 Любовне фентезі » Арюмор, Аліна Скінтей 📚 - Українською

Читати книгу - "Арюмор, Аліна Скінтей"

346
0
02.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Арюмор" автора Аліна Скінтей. Жанр книги: 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 17 18 19 ... 69
Перейти на сторінку:

— Я викорчував кілька дерев власноруч, не використовуючи інструменту! — гордо сказав юнак.

— А магію використовував?

— Ні, батьку. Тільки фізичну силу! Ти б бачив, як старійшина був здивований!

Юнак уважно спостерігав за велетнем, що доводився йому батьком. Він жодного разу за всі свої вісімнадцять років не пошкодував і не зненавидів той факт, що він був дитинчам величезного троля і земної звичайнісінької жінки.

Закохавшись в доньку старійшини, котра кожнісіньку ніч приходила на край його печери, бавлячись з місячним сяйвом та співаючи так, як жодна існуюча істота, троль прийняв людську подобу. Істота звабила земну дівчину, закохав її в себе, відкрив у відповідь і їй своє серце, зізнався про свою справжню сутність. Дівчина не злякалась, не покинула кам’яного троля, навпаки, оселилась з ним, не вагаючись прийняла рішення, віддати власне життя, щоб породити дитинча зачате в коханні –  людини та істоти.

 Троль відразу ж віддав дитинча напівкровку на виховання в селище старійшині, розповівши йому гірку правду, що його доньку, котра померла в справжнісіньких муках подарувавши життя своєму синові. Дитинча-полукровка успадкував повністю все від матері, та й ріс майже як  звичайнісінька людина. Напівкровка не мав магічних перетворень троля, не мав огидності в зовнішньому вигляді, але нічим не поступався магічній силі, котру успадкував від батька-троля та дідуся кам’яного йотуна котра мала проявитись.

— Знову діда засмучуєш, у нього і так сива голова. Не створюй йому додаткових клопотів.

Інтонація троля засмутила хлопця, і той лише винувато нахилити голову, так і не отримавши схвалення батька. У напівкровки лише зараз почала проявлятись його магія, але всі навколо йому тверділи – стримуй себе, приховуй свою сутність.

— Я більше не буду, — тихо пробубонів хлопчисько.

— Вальдемар, — почав було троль, який на глиняну тарілку поклав готову страву, а після торкнувся одним великим своїм мозолястим пальцем плеча молодика. — Я не кажу, що використовувати свою силу – це погано. Людський рід зовсім не такий, як ми, їм важче зрозуміти нашу сутність, а те, що вони не розуміють, вони ненавидять. Ненавидять усім серцем, бо бояться. Вони не здатні зрозуміти, осмислити – що ми таке. Я не хочу, щоб тебе ненавиділи тобі подібні, щоб тебе спалили на багатті як якогось звіра. І мама... б твоя не хотіла.

— Я все зрозумів, батько.

— Вальдемар, тобі сьогодні виповнилося вісімнадцять – думаю, я можу піднести тобі особливий подарунок, — велетень посміхнувся, і його усмішка була вельми милою і доброзичливою. — Простягни мені своє зап'ястя.

Хлопчисько захоплено дивився, як рука батька спалахнула тим самим знаменитим зеленим полум'ям, що було давньою сильною магією із самого надра всього сущого, тієї, з якою народився сам світ, а від її витоків починалося все живе. В повітрі різко утворилися різні руни чорного кольору – немов живі, вони кружляли навколо п'ятьох пальців троля в незвичайному порядку, немов кожна руна мала  свою орбіту, що не перетиналася з іншими.

Троль торкнувся вказівним пальцем шкіри сина, трохи вище зап'ястя – і в ту ж мить руни немов дрібні змії пронизали шкіру, всмоктуючись у вени хлопця, з'єднуючись з його кров'ю, серцем.

Жахливий крик заповнив печеру: Вальдемаур здавалося, що в той момент його руку встромили більше тисячі розпечених голок. Шкіра горіла, зуділа, і одночасно жахливий холод проймав його до самих кісток. Відчуття змінювались щосекунди, пекельне полум’я замінювалось крижаною стужею і навпаки.

Як тільки велетень закінчив, магічні вісім рун альгіз вишикувалися, створюючи символ – «шолома жаху», який сприяв збільшенню магічних здібностей його сина-напівкровки, а також прокляту мітку-символ аалькнут, котра буквально накладалась поверх агісхьяльма, рівносторонніми трикутниками з’єднані між собою.

— Агісхьяльм, — рівно сказав троль. — Одне з найсильніших і древніх заклять котре створив Тор та Одін. Воно несе в собі велику силу, і здатне  не лише захистити, але й запечатати душу навіть самого Бога, — пояснив велетень вказуючи на вишикувані руни. — Валькнут, — вказавши на трикутники, що утворювали рівних дев’ять кутів, — приховує в собі триєдність світу – світ людей, обитель богів і притулок мертвих. Джерелом його сили є світове дерево Іґґдрасілль, здатне переміщувати між світами. Запам'ятай, синку, ти особливий, маєш прихильність богів, людського роду і душу подібних мені. Прийде час, і ти зрозумієш, про що я говорю.

На руці трохи вище зап'ястя у Вальдемара красувалася особлива мітка з рун, нагадуючи  татуювання.

 

Примітки:

*Владислав — чоловіче двоосновне особисте ім'я слов'янського походження. Можливо, є калькою німецького імені Вальдемар.

 

1 ... 17 18 19 ... 69
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Арюмор, Аліна Скінтей», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Арюмор, Аліна Скінтей"