Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко 📚 - Українською

Читати книгу - "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"

345
0
26.02.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Подаруй мені себе" автора Ксенія Демиденко. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 100
Перейти на сторінку:

- Подаруй мені себе!

І тоді ми втрьох (тато, хрещений та я) проводили цей день і  вечір, рушаючи на Майдан до головної ялинки міста, в кіно, на каток. В принципі, не важливо було куди, важливо, що разом. В Києві розваг та цікавинок під новий рік завжди було багато…

 

Шановні читачі, рада, що Ви читаєте. Традиційно хотілося б знати авторці Вашу думку з приводу сюжету, героїв, поворотів їхньої долі та вчинків. 

Твір дописаний, тому  глави будуть викладатися регулярно щодня. Активні коментатори обов'язково будуть винагороджені, тому не соромтеся спілкуватися з авторкою, я завжди рада будь-якому зворотному зв'язку з Вами. Приємних вихідних в полоні гарних книжок!

1 2 3 ... 100
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Подаруй мені себе, Ксенія Демиденко"