Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » В обіймах ночі, Рина Мир 📚 - Українською

Читати книгу - "В обіймах ночі, Рина Мир"

208
0
27.03.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "В обіймах ночі" автора Рина Мир. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 97
Перейти на сторінку:

В цю ж хвилину до нашого столику принесли замовлення – двоярусний торт із купою свічок на ньому. Навіть перераховувати не потрібно – їх там вісімнадцять. Знаю це точно, бо торт замовляла Оля.

Я нахилилася, набравши побільше повітря в легені, і задула всі свічки на торті одним видихом. Мій погляд знову зачепився за незнайомого хлопця і мене кинуло в жар. Він знову там і знову дивиться на мене. Відвела очі від засмученого погляду незнайомця, який пронизував мою душу, і повернулася до Артема.

– Ходімо звідси, – мовила так, щоб хлопець почув.

Артем взяв мене за руку та, попрощавшись із друзями, повів мене за собою на вихід. Я не оберталася назад, хоч і спиною відчувала, що мене буравить пара засмучених очей. Я поспішала йти слідом за Артемом і тремтіла від несподіваного холоду, що нахлинув на мої плечі.

***

 

Всім привіт, мої дорогі читачі!

Вітаю всіх, хто дуже чекав на повернення цієї книги, а хто тільки приєднався до читання та поринає у світ історії. Дарую книзі другий шанс, бо герої не дають мені спокою))) Тому влаштовуйтеся зручненько та будемо разом спостерігати за подіями та вчинками героїв))) Обіцяю, буде багато емоцій, як очікуваних, так і ні, тож запасайтеся терпінням і витримкою)) 

Щиро дякую усім вам за підтримку та дуже прошу вас ділитися своїми враженнями! Для мене це дуже цінно та надихаюче! 

Гарного настрою та мирного неба над головою!

З любов'ю ваша Рина Мир!

1 2 3 ... 97
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «В обіймах ночі, Рина Мир», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "В обіймах ночі, Рина Мир"