Книги Українською Мовою » 💛 Молодіжна проза » Ігри мажорів. "Сотий" ліцей, Діна Ареєва 📚 - Українською

Читати книгу - "Ігри мажорів. "Сотий" ліцей, Діна Ареєва"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Ігри мажорів. "Сотий" ліцей" автора Діна Ареєва. Жанр книги: 💛 Молодіжна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 111
Перейти на сторінку:

Ривком відчиняю дверцята і вистрибую з машини. 

— Куди ти, вона ж тебе впізнає потім, і номер машини запам'ятає... Дебіл! — Не заспокоюється Мамаєв, але я його не слухаю.

Підходжу до дівчини, опускаюся поруч навпочіпки. З освітленням у дворі явна напруга, доводиться підсвічувати ліхтариком із телефона.

— Ти як? — запитую і не впізнаю свій голос. Сипкий, ніби прокурений. Прокашлююся і повторюю: — Гей, мала, ти ціла?

Вона піднімає голову, і я відсахуюся, шокований. У неї великі, темні, як розплавлений шоколад, очі. Не очі, очиська. На пів обличчя точно.

Тільки дивиться вона не на мене, а ніби крізь, ніби я прозорий. Навіть обертаюся назад — може, й справді запам'ятовує номер машини? Так темно ж, і «Діскавері» на пристойній відстані. Хіба що вона добре бачить у темряві.

Звісно, батько мене не вб'є. Покричить, знову обнулить карту, але ненадовго. І все ж, не хочеться зайвий раз підставлятися. Ні прав, ні довіреності на машину, у мене, звісно, немає.

Роздивляюся дівчину, яка сидить переді мною. Я думав, вона старша, а вона, може, навіть молодша за нас з Анваром. Це мене одяг з пантелику збив, бовтається на ній, як на вішалці. 

— Окуляри, — каже, і я залипаю на тому, як вона швидко облизує верхню губу, — я загубила окуляри. І не кажіть на мене «мала». Будь ласка...

— Гаразд, не буду, — відповідаю підозріло поступливо, і зненацька мене осіняє: — Ти що, мене не бачиш?

Вона простягає руку, і я помічаю, які в неї довгі пальці. Тонкі, особливо порівняно з рукавом толстовки. Навіщо вона вдягла цей мішок? 

Торкається щоки, підборіддя. Мене ж ніби оголеним дротом торкає, прострілює наскрізь. Перехоплюю її руку, а вона раптом усміхається.

— Бачу. Просто нечітко. У мене короткозорість, а окуляри злетіли, коли мене ті виродки вдарили.

— То ти їх не розгледіла? — доходить, що дівчина прийняла мене за співчутливого перехожого. І не підозрює, що я і є один із «виродків».

Озираюся на всі боки, і хоч удар був невеликий, знаходжу окуляри метрах у трьох. Еге ж, неслабо вони злетіли...

Роздивляюсь й отетеріваю — ось це лінзи! Товщиною, напевно, з мій мізинець. Одне скло безнадійно зіпсоване павутиною тріщин. Друге майже ціле, тільки кілька великих сколів посередині.

Простягаю окуляри, дівчина бере їх і знову починає озиратися.

— Кошеня... Ви не помітили випадково, тут десь було кошеня?

— Слухай, — кажу переконливо, — з ним усе гаразд, воно втекло. Я бачив.

Брешу, звісно, на чорта він мені здався, цей котяра. Вона не поспішає надіти окуляри, акуратно протирає їх краєм толстовки.

— Ти де живеш? 

— У другій вежі, хотіла по дворах зрізати, — вона морщиться. Видно, що боляче.

«Вежами» називають житловий комплекс із трьох висоток. Бомбезні там квартири, дворівневі. Я просив батька туди мене відселити, але він уперся, що тільки після вісімнадцяти.

Напевно, правильніше було б допомогти їй встати, довезти до будинку. Але Мамаєв уже вкотре махає з машини, і це чомусь дратує. Дістав...

— Гаразд, якщо з тобою все добре, я піду, — встаю, хоч їхати до Дима в клуб уже не хочеться. 

Але Димов нас чекає, до того ж Анвар має рацію. Якщо дівчина запам'ятає номер машини, у мене будуть проблеми. Тож треба відвалювати, поки вона не начепила свої окуляри і не навела різкість.

— Дякую, — дівчина знову піднімає очі, і в мене всередині тьохкає. Що за фігня, я зазвичай на таке не страждаю. 

— Тобі точно не потрібна допомога? — раптом хочеться почути, щоб вона сказала, що потрібна.

— Ви ж поспішаєте, — знизує невпевнено плечима, — не треба, все гаразд. Ще раз дякую, що не пройшли повз. 

То й добре. Іду до Красунчика, сідаю за кермо і, вже виїжджаючи з двору, бачу, що вона сидить на асфальті й дивиться нам услід. Довге волосся розсипане по плечах, очі примружені.

Дивиться без окулярів, отже, номер не бачить. Чудово, значить не зіллє. Тисну на газ і перемикаю увагу на навігатор.

***

До клубу два квартали, доїжджаємо за три хвилини. Хороший гак зрізали по дворах, треба запам'ятати.

Паркуємось, Анвар першим вистрибує з машини. А мені навіть виходити не хочеться, з голови не йде розплавлений шоколад, а ще волосся. Довге й хвилясте. На дотик воно, напевно, гладке й шовкове.

Пересилюю себе і вимикаю двигун. Біля входу в клуб помічаю знайомі обличчя, багато хто з наших уже на місці.

— Нік, привіт! — Мілена теж тут, зустрічає на вході й одразу ж повисає на мені. 

— Привіт, — чмокаю повітря біля її щоки і розчіплюю пальці на своїй шиї. — Де Дим?

— Там, де всі, — вона вдає, що не образилась, а ми з Анваром пробираємося крізь натовп танцюристів у наш «віп». 

Димов нам радий. Чергові вітання, подяки, і я падаю в кут на диван. Мілена сідає поруч.

Взагалі вона Міла, але просить називати її Міленою, мені ж глибоко паралельно, як кого називати. Згадую, що не запитав ім'я дівчини з шоколадними очима, і настрій різко псується. 

1 2 3 ... 111
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ігри мажорів. "Сотий" ліцей, Діна Ареєва», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ігри мажорів. "Сотий" ліцей, Діна Ареєва"