Книги Українською Мовою » 💛 Публіцистика » Фарисеї, або Неоголошена війна Україні 📚 - Українською

Читати книгу - "Фарисеї, або Неоголошена війна Україні"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Фарисеї, або Неоголошена війна Україні" автора Дмитро Чобіт. Жанр книги: 💛 Публіцистика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 39
Перейти на сторінку:
сказати так як є — прямо і чітко?

Або таке. У прямому ефірі ТРК «Київ» 14 січня 2006 року на запитання ведучого Василя Зими: «Коли Ви вперше вступили в політичну партію?» Юлія Володимирівна відповіла: «В партію «Батьківщина» вже в дорослому віці.» Але ця відповідь є неправдивою, бо Ю.Тимошенко ще раніше була одним з найактивніших членів «Громади»: вона займала посаду першого заступника голови партії Павла Лазаренка і навіть очолювала тіньовий уряд цієї політичної сили.

Таких речей Юлія Володимирівна не могла забути. То навіщо ж говорити неправду? На мою думку, Ю.Тимошенко спробувала замовчати цей факт, щоб через нього бува не вийшли на більш резонансне: коли у Павла Івановича Лазаренка розпочалися неприємності і він вимушений був залишити Україну, Юлія Володимирівна Тимошенко разом із Олександром Валентиновичем Турчиновим та деякими іншими громадівцями кинули шефа та створили у 1999 році нову партію — «Батьківщина», яка на відміну від опозиційної до режиму Кучми «Громади» задекларувала йому повну підтримку.

Але ведучий був наполегливим і перепитав: «А в Комуністичній партії Ви не були?».

А ось відповідь Ю.Тимошенко: «Так, комсомолкою була».

Знову неясно — якщо взяти до уваги ствердне «так», то виходить, що Ю.Тимошенко була членом КПРС. Але коли повірити словам: «Комсомолкою була», то виходить, що ніби й ні. Але виникає запитання: цілком доросла людина (на час розвалу СРСР Ю.В.Тимошенко виповнився 31 рік), не знає різниці між членством у КПРС і ВЛКСМ? Зрештою, членство в КПРС аж ніяк не може служити надто великим гріхом.

У цій же програмі на запитання: «Ваше перше офіційне місце роботи?» Юлія Володимирівна відповіла: «Це було військове підприємство в Дніпропетровську, яке відносилося до Міністерства оборони». Може й так, але довідники подають першим місцем роботи Юлії Володимирівни Дніпропетровський машинобудівний завод ім. В.Леніна, на якому вона працювала інженером-економістом з 1984 до 1988 року і звідти перейшла у 1989 році у бізнес.

Вкрай нещирими є і такі слова Ю.Тимошенко, сказані 14 січня 2006 року у прямому ефірі ТРК «Київ»: «Коли приходить великий капітал в політику, він абсолютно не може зупинитися заробляти. І тоді нема бюджету, тоді нема заробітних плат, тоді нема нічого, що дає людям нормально жити. Не може великий капітал одночасно бути владою в Україні».

Виявляється, що Юлія Володимирівна чудово знає наслідки діяльності великого капіталу у політиці. Я цілком погоджуюся із цими словами, але хочу запитати: «Якщо лідер БЮТ так добре розуміє цю проблему, то чому в очолюваному нею списку так багато бізнесменів? У першій сотні їх аж 38! І це незаперечний і не спростований факт. Звідси напрошується висновок: Ю.Тимошенко людям говорить одне, а насправді чинить навпаки. Невже сподівається на те, що ніхто не співставить елементарне, не порівняє слово і діло? Аби так говорити і діяти, потрібно бути… Як ви, шановні читачі, думаєте?

Між іншим, після вищенаведеної повчальної фрази Ю.Тимошенко щодо великого капіталу в політиці, ведучий Василь Зима не витримав і запитав: «Але ж ви теж мали великий капітал, коли прийшли до влади?»

На це пряме запитання Юлія Володимирівна не зуміла знайти простої і чіткої відповіді. Ось що вона сказала за відеозаписом: «Але я потім заради того, щоб мати можливість робити таку політику, як я роблю, я дала можливість Кучмі та його зграї, заради, щоб залишити свої політичні позиції, знищити все, що було у моєму житті. Тому я для себе вибір зробила. Тому сьогодні, як би ми не намагалися приборкати, а закинути мені нема чого. І, до речі, я вам скажу, що багато людей, після того, як рік прожила нова влада, питають, а скажіть, будь ласка, а чим ви відрізняєтесь від Януковича всі».

Наголошую! Це дослівна відповідь Ю.Тимошенко на явно незручне запитання про її великий бізнес. По-перше, відповідь вкрай заплутана, розхристана і нелогічна. По-друге, замість прямої відповіді Ю.Тимошенко, посилаючись на якихось невідомих людей, сама задає запитання, чим всі теперішні представники влади відрізняються від Януковича. Можливо, Юлія Володимирівна цю різницю не бачить — так буває у дуже близьких за духом осіб. Але я думаю, що елементарна людська порядність представників нової влади очевидна всім. Тепер за українську владу мені не соромно. Це перше. І друге. При Кучмі і Януковичу прямий телеефір з політиками був практично неможливим! А тепер щодня і по всіх каналах. Україна при новій владі нарешті здобула давноочікувану Свободу і Демократію. І всі вже зрозуміли, що конституційне положення: «Єдиним джерелом влади в Україні є народ», — стало нормою повсякденного життя. І народ вже не той, ким він був за попереднього режиму — він встав з колін і вже ніколи на них не впаде. І всі, хто тепер при владі, на відміну від попередників, до народу прислухаються і від нього залежать, а не навпаки. Оце і є головна різниця. А ви її як пояснюєте людям, шановна Юліє Володимирівно?

Наступна, м’яко кажучи, дуже дивна неточність. У цій же передачі «Телепресклуб» ТРК «Київ» Ю.Тимошенко заявила: «Наша партія з 1997 року першою програмною позицією має роз’єднати владу і капітал». В одній фразі і стільки неправди! По-перше, партія, яку очолює Ю.Тимошенко — Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» — була створена не у 1997, а в 1999 році. По-друге, у 1997 році Ю.Тимошенко займала посаду першого заступника голови партії «Громада». По-третє, положення щодо роз’єднання влади і капіталу у програмах партій «Громада» і «Батьківщина» відсутні начисто — ви їх там днем з вогнем не знайдете! Не ті люди їх створювали і зовсім не для того! По-четверте, як говорилось вище, сам виборчий список БЮТ, особливо його перша сотня, у якій переважають усіх мастей бізнесмени, дає достатньо підстав для гасла: «Влада і капітал — нероздільні!» І це точно відповідатиме дійсності.

У передачі ведучий нагадав Ю.Тимошенко епізод із книги Р.Лози «Невиконане замовлення» про бабусю, хатинку і землю, сковану морозом. Юлія Володимирівна відповіла, що дуже добре пам’ятає цю сцену, бо саме з неї почалося її політичне життя: «Там не опалювана хата була, абсолютно без шибок у вікнах. Бабусі цій було десь приблизно за 70 років. І такий холод і інеєм покрита долівка. Долівка — це ви знаєте, це земля практично в хаті. І вона стояла босими ногами на цій покритій інеєм долівці».

1 2 3 ... 39
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Фарисеї, або Неоголошена війна Україні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Фарисеї, або Неоголошена війна Україні"