Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Знову "ми", Ліка Радош 📚 - Українською

Читати книгу - "Знову "ми", Ліка Радош"

990
0
29.09.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Знову "ми"" автора Ліка Радош. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 81
Перейти на сторінку:

Глибоко вдихнула, потім видихнула. Втекла з цієї душної кімнати. Зайшла у ванну, дозволила кілька хвилин побути слабкою... Потім привела до ладу обличчя, правда настільки, наскільки це було можливо.

- Прощатися не буду, проводжати також. Коли збереш речі —  ключ залиш у сусідки. Удачі. Бувай. - протараторила я, коли знову повернулася в кімнату, де Стас продовжував хутко пакувати свої речі.

Це все на що мене вистачило. Вискочила із квартири, як ошпарена. Навіть, не зрозуміла коли опинилась на набережній.

Я любила тут прогулюватися. Тут завжди думалось краще...

1 2 3 ... 81
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Знову "ми", Ліка Радош», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Знову "ми", Ліка Радош"