Книги Українською Мовою » 💙 Еротика » Вітер у моїх руках, Христина Лі Герман 📚 - Українською

Читати книгу - "Вітер у моїх руках, Христина Лі Герман"

1 711
0
08.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Вітер у моїх руках" автора Христина Лі Герман. Жанр книги: 💙 Еротика / 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 103
Перейти на сторінку:

    — Біс би це усе побрав! Трясця його! Дурний шмат іржавого гівна! — в серцях заричала і вилаялася, коли кран на кухні облив таким градом, що похід в душ здався вже не доречним. — Проклятий кран! Щоб тебе!

    Роздратовано поправивши хвіст і волосся, я перекрила вентиль, а діставши три ключі, які лежали на кухонній шафі під стелею, зібралася лагодити поломку сама. 

    — І просила ж! Скільки разів я просила! Зроби, ти, цей чортів кран, або давай купимо новий! — огризаючись в тиші, я розкрутила центральний болт і зі злістю кинула ключі в раковину. 

    Оцінивши масштаб ремонтних робіт, ледве стрималася, щоб не вилаятися міцнішими епітетами. Прокладка повністю протерлася, а сама конструкція проіржавіла прямо зсередини мало не наскрізь. Я опустила голову і закрила очі. В мені кипіло обурення, розчарування і втома від умов життя. Гостроти відчуттям додалося, коли я озирнулася. Звичайна кухонька нагадувала пам'ятник соціалізму і комунякам. Тільки меблі нові, і все. Навіть холодильник поміняти не встигли після підписання договору оренди. Прямо зараз на мене дивився доісторичний "Дністер", в який я навіть продукти класти боялася. 

    Хлопнули вхідні двері, а по ступнях відчутно пройшовся холодний потік повітря зі сходової клітини. Женя... Зробивши глибокий ковток повітря, я вирішила, що цього разу мовчати не стану. 

    — Катю! Я удома! — чоловічий голосок випромінював ентузіазм, яким сьогодні я виявилася необтяжена. 

    Женя сидів на стільці в передпокої і роззувався, коли я вийшла в коридор. Ледве стримавши порив сказати йому все, що думаю про сантехніку, тільки хотіла поставити питання, як Женька округлив очі і спитав:

    — Ти чому уся мокра? 

    Дійсно! Чому? 

    — Кран! — після моїх слів він зніяковів, а я спохмурніла ще більше. Увесь запал згас разом. — Женю... Я ж просила! 

    — Катю, — він встав, а знявши куртку, повісив її на вішалку біля дверей, лише слідом стомлено прошепотівши. — Я забув, чесно. 

    — Окей! Гаразд... — знесилено видихнувши, помітила його байдужий погляд, тому обернулася у бік кухні. 

    Коли ми тільки з'їхалися, все виглядало абсолютно інакше. 

    Навіть елементарний поцілунок в щоку, коли Женька приходив додому, і той пропав. Все змінилося. І я прекрасно розуміла причини — ми втомилися. На жаль, втомилися саме один від одного. 

    — Що сьогодні було на роботі? — Женя зайшов до ванної кімнати і почав мити руки, як ні в чому не бувало. 

    Спостерігаючи за цією картиною, я убито видихнула і повернулася на кухню. Поставила мікрохвильову піч в режим розігріву і розчаровано закрила очі.

    Все, як і завжди.

    Спершу він мив руки, потім їв, а закінчивши сідав дивитися телевізор. Можливо, ми сьогодні трохи посміялися б з того, що постять в Інсті, але потім просто завалилися б спати. Іноді, звичайно, все йшло не за планом. Наприклад, коли Каті хотілося сексу, і вона сама робила черговий мінет, щоб її приголубили. Природно, що Женя не імпотент, і після такого подарунка неодмінно вирішував, нарешті, проявити ініціативу. Ліниво і явно в'яло. 

    А свого часу він мене любив. Зараз все змінилося.

    Вставши біля вікна, виглянула в двір, але немов нічого і не бачила перед очима. Прийшла до себе лише коли почула, як Женя сів за стіл. Він почав вечеряти, переодягаючись на ходу і надіваючи звичну футболку. Одну з десятка, що лежали в шафі. 

    Одне і теж, день за днем! Досить! Обернувшись назад від вікна, раптом завмерла, оглядаючи укладку після стрижки на голові Жені. 

    — Ти стригся? — запитала більше на автоматі, майже не замислюючись над питанням. 

    — Так, а що? — спокійно жуючи, він відповів і не глянувши на мене. 

    Чому це мене так роздратувало? А я дійсно бісилася. Виявляється з самого ранку, ще після "чергового" питання Тетяни Іванівни, я мало не кипіла. Все дістало так, що навіть зараз не могла упоратися з емоціями. Стиснула кулаки, настовбурчилася і, присягаюся, готова була накинутися на Женю через будь-яку дрібницю. А дивлячись на його убогу стрижку, захотілося і зовсім завити. 

    — Нічого... — у результаті пробурмотіла в чашку і знову обернулася до вікна спостерігати за тим, як на майданчику бігають сусідські діти. — Нам треба поговорити. 

    — Про... що... Мгм...? 

    — Я від'їжджаю на три місяці в США на практику, — холодно відповівши, прийняла остаточне рішення. 

    З мене досить цього приниження! Бачить Бог, я намагалася триматися за цю людину.

    Після моїх слів повисла повна тиша. Він навіть перестав жувати, а потім сказав те, чого я ніяк не чекала : 

    — Напевно, це до кращого, — тиха, спокійна, але упевнена відповідь. 

    Що, пробачте?!

    — В сенсі? — не втримавшись, перепитала і обернулася. 

    Проте напоролася на абсолютно чужий погляд світло-карих очей. Вони завжди так красиво поєднувалися з русявим волоссям, але зараз викликали тільки ступор і біль. 

    — Я... — почавши і відкинувши прибори, Женя витер серветкою рот і продовжив, — давно хотів з тобою поговорити. І напевно, це шанс, щоб почати подібну розмову. 

    — Я нічого не розумію... 

    Але я розуміла. Бачила це в його очах, вже підозрюючи, до чого він хилить. Бачила, але до самого кінця вірила, що не правда усе це, що брехня, і що він не вчинив так низько зі мною. Проте в грудях серце вже набатом стукало. Я передчувала те, що зараз станеться. Я так боялася цього останні півроку. 

    Ця розмова... Вона довго висіла між нами.

    — Нам треба відпочити один від одного. 

    Готуючись до подібної бесіди, в глибині душі, все одно вірила і сподівалася, що її не буде. Що це такий період в стосунках, і ми пройдемо його і далі залишаючись поруч. Але... Мабуть, все повинно було статися інакше. Адже в моєму телефоні досі залишалися ті фото. Я досі зберігала бруд про свого чоловіка, лише для того, щоб пам'ятати, як наважилася переступити через себе, заради почуттів до нього. 

1 2 3 ... 103
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вітер у моїх руках, Христина Лі Герман», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вітер у моїх руках, Христина Лі Герман"