Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Необхідні речі 📚 - Українською

Читати книгу - "Необхідні речі"

3 566
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Необхідні речі" автора Стівен Кінг. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 203 204
Перейти на сторінку:
class="p1">Сленговий варіант назви Сан-Франциско.

166

Пісенька гномів з анімованої екранізації казки про Білосніжку 1937 року.

167

Змінені слова з пісні «Hello, Goodbye» гурту The Beatles.

168

Lothario – персонаж «Дон Кіхота», ім’я якого стало загальним та означає безцеремонного спокусника жінок.

169

Ichabod Crane – персонаж оповідання «Легенда сонного виярка» Вашингтона Ірвінга. Високий чоловік, що рухається наче опудало.

170

Order of the Eastern Star – американська парамасонська організація, відкрита як для чоловіків, так і для жінок. Базується на вченні Біблії.

171

Daughters of the American Revolution – волонтерська неприбуткова організація для жінок, прямі предки яких певним чином докладалися до здобуття незалежності США. Займається промоцією патріотизму, освіти й збереження історичного минулого.

1 ... 203 204
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Необхідні речі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Необхідні речі"