Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Дилер реальності 📚 - Українською

Читати книгу - "Дилер реальності"

785
0
21.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Дилер реальності" автора Ніколас Дімітров. Жанр книги: 💙 Фантастика / 💙 Детективи / 💙 Легке чтиво. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 20 21
Перейти на сторінку:
устигає розкладати пасьянс на комп’ютері і прикладатися до горнятка кави.

Я остовпів від подиву, що був близьким до розчарування, – настільки повсякденною виявився виворіт універсальних автоцерков. Не дивно, що вони почали дратувати мене останнім часом! Як і не дивним є їхній успіх. Команда вишколених базік обслуговувала суспільство, яке завжди поспішає, набагато краще за старомодні церкви. Тільки з якою метою «Транс-Реаліті» це робить? Невже цей бізнес є настільки прибутковим? Від цих думок мене відриває Дженна, яка досить наполегливо тягне мене (за руку) з дверей «молитовні».

– Ходімо далі? Тільки не питай мене про суть цієї справи, я тут сама нічого не розумію.

Підкоряюся, вирішуючи залишити роздуми про своє відкриття на потім. За кілька хвилин ми опиняємося в приміщенні, що нагадує роздягальню спортклубу: в ряд вишикувалися шафки для одягу і душові кабінки. Навпроти душових троє дверей, над одними з яких світиться червона лампа з написом «НЕ ЗАХОДИТИ».

– Ось ми й дісталися до місця, де проводиться третя стадія тесту «3С», – повідомила моя провідниця. – Це секс-тест.

– Секс-тест? – Я вирішив, що недочув.

– Саме так.

– Тут займаються сексом із претендентами на посаду? – Я вказую на двері із засвіченою над нею лампою.

– Розумію, це звучить трохи незвично. Але якщо замислитися, нічого дивного в цьому насправді немає. Адже до більшості компаній співробітники потрапляють саме через ліжко. Просто це ретельно приховується, а в нас у корпорації секретів із цього не роблять.

– Але навіщо потрібний цей… секс-тест?

– Так ми збираємо великий спектр інформації. Яка людина в ліжку, така вона й у роботі! – так у нас кажуть. Адже є особистісні риси, яких без допомоги сексу не виявити.

– І хто ж проводить цю секс-атестацію?

– Спеціальні співробітники – чоловіки та жінки. У нас у штаті фахівці різної сексуальної орієнтації. У деяких випадках секс-тест проводжу я особисто.

– А якби йшлося про мене, то хто проводив би секс-тест у моєму випадку?

– Мабуть, я сама, – підморгнула вона мені.

– Починаю шкодувати, що в моєму разі обійшлося без системи «3С».

– Це неможливо, Золтане. Усі співробітники проходять триступеневий тест перед прийомом на роботу. Винятків не роблять ні для кого.

– Але я впевнений, що не проходив ніякого триступеневого тесту.

– Зараз перевіримо. – Вона зазирнула до свого планшета. – Я мала рацію. Просто ти проходив тести не в нашому департаменті, а індивідуально. Стрес-тест із тобою проводив пан Чопра, спікінг-тест – Рамбан, а секс-тест – пані Юстас.

Поки я перетравлюю цю інформацію, червона лампа над дверима гасне, і звідти виходить м’язистий мулат із рушником, обмотаним навколо пояса.

– Привіт, Дженно! Кандидатка енергійна й відкрита для експериментів, – повідомляє він, перш ніж сховатися в душовій.

Слідом за цим із дверей з’являється розпашіла брюнетка років двадцяти, теж загорнута в рушник.

– Вітаю з прийомом на роботу! – офіційним тоном оголошує моя супутниця дівчині.– Такі співробітники, як ви, – майбутнє «Транс-Реаліті»!

Поглянувши на Дженну уважніше, я раптом згадую, де бачив її раніше. Ну, звісно, вона ж порнозірка! Скільки разів я дивився фільми з її участю!

1 ... 20 21
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дилер реальності», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дилер реальності"